MIMOHOKEJOVÉ AKTIVITY

Aby vlčata nezatěžovala stále stejné svalové skupiny, vydáme se občas za hranice našeho území a čenicháme, kde se co naučit. Zažili jsem už spoustu legrace – s Mikulášem, na diskotéce, v přírodě i na vodě. Přidej se k nám!

Mikulášská nadílka 4. 12. 2012

4. 12. 2012 se konala Mikulášská nadílka pro hokejovou školičku PILSEN WOLVES. Vlčata byla velmi statečná, i když na některých byla vidět malá obava, jestli něco dostanou a hlavně jestli je čert neodnese. Nakonec vše dopadlo dobře a děti si podvečer náramně užily.

Fotogalerie

Čertovská diskotéka   5.12.2012

5. 12. 2012 se konala Čertovská Diskotéka v CENTRÁLNÍM PARKU LOCHOTÍN. Večerní atmosféra venku byla chvílemi i strašidelná, ale naši vlci vše zvládli bez slziček. Čert, Mikuláš a anděl za velkou statečnost rozdali nadílku a společně si všichni zatancovali.

Fotogalerie

Vlci ve vodě 2018

Každé pondělí v jarní části sezony tráví Vlčí smečka ve vodě na 1. ZŠ v Plzni. Po tréninku v bazénu následuje kompenzační cvičení. Není nic nad zdravé a silné VLKY!

Přátelské utkání s mladými fotbalisty z Ledců   2. 5. 2018

Naše Vlčí smečka změřila síly s mladými fotbalisty z Ledců v rámci letní přípravy. Vlci, kteří jsou zvyklí obouvat brusle, si museli vystačit s kopačkami. Jak se později ukázalo, změna obuvi vlkům nečinila žádné problémy. Děti se rozdělily do čtyř týmů a paralelně na dvou hřištích změřily své síly. Výsledek nebyl důležitý. Důležité bylo srdnatě bojovat o míč a užít si krásné odpoledne. Všichni si odpoledne náramně užili a už se těší na odvetu.

Přátelské utkání v hokejbalu s HBC Plzeň   18. 4. 2018

Naše Vlčí smečka odložila brusle, obula tenisky a vyběhla na hokejbalové hřiště, aby změřila síly s mladými hokejbalisty z HBC Plzeň. Utkání probíhalo v přátelské atmosféře a vlci dali do utkání všechnu sílu a vášeň. I když vlkům chyběl pod nohama led, nenechali se zahanbit a statečně bojovali.

Sranda mač rodičů proti dětem 9. 10. 2017

9. 10. 2017 se všichni vlci sešli i s rodiči na zimním stadionu a poměřili svoje hokejové dovednosti. I když se rodiče moc snažili, děti vyhrály a rodiče uznali, že se mají stále co učit. Akci provázela uvolněná a hlavně veselá atmosféra, kdy „urputný“ boj o puk byl přerušován spontánním smíchem vlků, když se rodičům nedařilo. Na závěr si rodiče a děti udělali společnou fotografii na ledě – vzpomínku, kterou mohou získat jen na této akci, jednou za rok.

Rozloučení s ledem pro školičku   25. 5. 2017

Dne 25. 5. 2017 jsme se s malými vlčaty rozloučili se sezónou 2017. Děti měly připravená stanoviště, kde plnily hokejové úkoly a dostávaly razítka do kartiček „správného vlka“. Po splnění úkolů děti čekala zasloužená odměna. Nadšení dětí nebralo mezí a jezdily od jednoho stanoviště k druhému, jen aby získaly všechna razítka a mohly si jít pro zaslouženou odměnu. Dětem fandil i veliký maskot smečky Vlk Chlup, který neúnavně všechny povzbuzoval. Byla radost se na rej dětských usměvavých bruslařů dívat. Na závěr nesměla chybět společná fotografie. Rodiče i děti odcházeli z posledního tréninku na ledě spokojení.

Fotogalerie

Pohádkový les aneb Na vlčí stezce mezi borovicemi   14. 10. 2017

Pohádkový les, den plný her a soutěží pro děti od 3 do 10 ti let. Hokejový klub PILSEN WOLVES Košutka ve spolupráci se Správou veřejného statku města Plzně pořádali „Pohádkový les“ v objektu Arboreta Sofronka v Bolevci, kde je jedna z největších sbírek borovic na světě. Pro děti byla připravena pohádková stanoviště pod vedením pohádkových postav, se kterými děti plnily nejrůznější úkoly a soutěže. Trasu děti procházely s doprovodem rodičů. Za splněné úkoly dostaly připravené odměny. V místě startu a cíle bylo pro děti přichystané ohniště, kde si mohly opéct donesené buřty.

Fotogalerie

Letní soustředění Monínec   21. – 26. 8. 2017

Od 21. do 26. 8. 2017 proběhl letní hokejový kemp na Monínci. Kemp byl plný tréninků, ale i plný zábavy a her. Děti se pod vedením zkušené profesionální trenérky atletiky Lucie Plašilové každé dopoledne poctivě věnovaly kondiční přípravě a využívaly k tomu jak travnatou zahradu ubytovny, tak nedaleký areál sjezdovky. Po řádné „práci“ se pobavily fotbálkem nebo florbalem. Odpoledne trávily hraním her a teoretické přípravě nebo se šly projít do okolí. Největší nadšení vzbudila návštěva lanového centra, kde se děti mohly vyšplhat téměř do korun stromů a pořádně si zařádit. Poslední večer soustředění se z vlků staly různé pohádkové a filmové postavy, které soutěžily o tu nejlepší na maškarním bále. Dobrá nálada i bezchybná organizace by se neobešla bez pomoci rodičů.

Fotogalerie

Vlčácký Mikuláš na ledě   1. 12. 2016

Dne 1. 12. 2016 se konala mikulášská nadílka na zimním stadionu Kooperativa aréna na Košutce. Za všemi dětmi přišel čert, Mikuláš a anděl. A protože jsou všichni vlčáci moc hodní, nikoho si čert neodnesl. Je pravda, že někteří vlci měli namále, ale nakonec vše dobře dopadlo. Všichni vlci si nakonec odnesli skvělý zážitek a mikulášskou nadílku.

Fotogalerie

Vlčácký Mikuláš na ledě   5. 12. 2013

Do vlčího doupěte na zimním stadionu Košutka dorazil Mikuláš, čert a anděl. Děti se bály především čerta. Asi si nebyly moc jisté, jestli poctivě trénovaly a nezlobily doma rodiče. Čert se sice mračil a prskal, ale nakonec odjížděl z vlčího doupěte s nepořízenou. Děti si oddechly a mohly si dosytnosti užít nadílku, kterou dostaly od Mikuláše.

Fotogalerie

Vlčácká vánoční besídka 17. 12. 2013

V prosinci 2013 se vlčáci sešli na Vlčácké vánoční besídce ve vlčím doupěti na Zimním stadionu Košutka. Nejdříve je čekal trénink s oblíbenými trenéry, kteří jim ani v tento den nic neodpustili. Vlci se museli hodně snažit, ale vidina zábavné besídky po tréninku jim vháněla sílu do těla. Po skončení tréninku se smečka sešla v kavárně zimního stadionu, kde na ně čekalo lákavé občerstvení. Poté se vlčáci společně věnovali hrám a zábavě. Pro děti byly připravené omalovánky s hokejovou tématikou. Podle barev, které děti použily k vybarvení svého hokejisty, se dalo usuzovat, kterému týmu fandí. I když je pravda, že někteří přistoupili ke svému dílu velice abstraktně. Děti i rodiče odcházeli z besídky nadšeni a každý vlk se již určitě těšil na den, kdy pod stromečkem dostane nějaké to hokejové vybavení.

Fotogalerie

Hurá do školy 2013

V září 2013 se konala v Lochotínském parku a Ice parku akce „Hurá do školy“. Na této akci si vlci vyzkoušeli bruslení na kolečkových bruslích, zaskákali si na skákacím hradu, zatancovali a zazpívali s živou kapelou. Všichni si mohli nechat namalovat na obličej, co si přáli a tak se loučili Spidermani, kočičky, tygři, Batmani a další.

Fotogalerie

Návštěva hasičského záchranného sboru 2013

V březnu 2013 vlčata navštívila Hasičský Záchranný Sbor SŽDC. Naši kamarádi hasiči ukázali vše, co jejich práce obnáší a co k ní potřebují. Děti si mohly některé věci i sami vyzkoušet. Odpoledne se vydařilo a někteří vlci odcházeli s jasnou myšlenkou na budoucí povolání.

Fotogalerie

Pohádkový les pro děti   10. 11. 2012

10. 11. 2012 se konal Pohádkový les pro děti od 3 do 10 let v objektu Arboretum Sofronka. Děti celý den plnily úkoly a soutěžily o ceny. Prostředí pod borovicemi mělo úžasnou atmosféru a proto byl celý den velice povedený. Na akci dorazil hojný počet nadšených dětí s rodiči.

Fotogalerie