PŘIDEJ SE DO SMEČKY A NAUČ SE BRUSLIT!

 

První trénink je bezplatný

Škola bruslení probíhá v duchu „učení hrou“

Vyberte ten pravý kurz bruslení pro děti v Plzni

 

ŠKOLIČKA BRUSLENÍ

Kurz zahrnuje 16 lekcí
Probíhá od září do května, každé úterý 16:30 – 17:30 a čtvrtek 16:45 – 17:45 na ledě a v pátek 16:00 – 17:00 mimo led.
Trénink je na ledě – na zimním stadionu Plzeň Košutka
Mimo led trénujeme v Aktivity centrum Krašovská – Plzeň Košutka
Kurzovné: 1690 Kč
První zkušební trénink je bezplatný
Můžete zažádat o příspěvek na sport u své zdravotní pojišťovny, který činí 500 Kč .
Kurz bruslení je určen pro všechny děti, které se chtějí naučit bruslit.
V rámci kurzu je možné zapůjčit brusle a hokejovou helmu.

Kurz zahrnuje 16 lekcí
Kurz probíhá od září do května
–  Úterý 16:30 – 17:30 a čtvrtek 16:45 – 17:45 na ledě
–  V pátek mimo led 16:00 – 17:00
–  Kurz na ledě – zimní stadionu Plzeň Košutka
–  Kurz mimo led – Aktivity centrum Krašovská Plzeň

Kurzovné: 1690 Kč
První zkušební trénink je bezplatný
Je možné zažádat o příspěvek na sport u své zdravotní pojišťovny, který činí 500 Kč .

Kurz je určen pro všechny děti, které se chtějí naučit bruslit.
V rámci kurzu je možné zapůjčit brusle a hokejovou helmu.

V duchu „učení hrou“ chceme, aby bruslení děti především bavilo a těšily se na něj. Nedílnou součástí tréninku je i vytváření sounáležitosti dětí ke smečce, ve které by se měly cítit dobře. Děti vedou krok za krokem naši zkušení trenéři a trenérky.

Přijďte se přesvědčit na první zkušební trénink, který je bezplatný. Kurz je možné navštěvovat jednou nebo dvakrát týdně, ale lekce musí být časově kontinuální (v bloku). Pokud se hráč nemůže nějakého kurzu z bloku zúčastnit, např. z důvodu nemoci, je možné domluvit náhradní termíny.

Vybavení: dítě by mělo být vybaveno zimním oblečením, rukavicemi, helmou, bruslemi, popřípadě chráničem na kolena (např. na in-line). Nabízíme možnost bezplatného zapůjčení helmy a bruslí.

BRUSLENÍ PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

 

 BRUSLENÍ PRO

ŠKOLY A ŠKOLKY

 

Výuka probíhá 1x týdně (60 minut) a to v dopoledních hodinách mezi 9.00 – 11.00 hod.
Cena jedné lekce se odvíjí od počtu instruktorů na ledě. Ideální poměr je 10 dětí na jednoho instruktora. Doporučena délka kurzu je 8 hodinových lekcí. Po domluvě je možné zajistit kurz bez instruktora za sníženou cenu.
Na kurz budou děti potřebovat lední brusle, zimní rukavice, chrániče (loketní, kolenní), helmu, zimní oblečení. V případě potřeby můžeme zdarma zapůjčit brusle i helmu.
Kurzy probíhají v ICE ARÉNA PLZEŇ – Studentská 117, 323 00 – Plzeň KOŠUTKA
Přihlásit se je možné kdykoliv v průběhu školního roku. Délku a parametry kurzu nastavíme dle vašich potřeb. Konkrétní dny budou stanoveny po vzájemné domluvě.
Kurz je veden zkušenými instruktory ve spolurádci se sportovní agenturou TCC. Využíváme moderní didaktické metody výuky bruslení, které reflektují věk dětí, a dbáme na to, aby byl celý kurz pro děti především zábavou.

 

Informace o platbách

Poplatek za jednotlivé kurzy je možné provést převodem na  účet 115-5814040207/0100. V kolonce zprávy pro příjemce prosím uveďte jméno dítěte. Platbu je také možné uhradit přímo na zimním stadionu Kooperativa aréna v průběhu tréninků. Kurzy by měly být zaplacené do 5 dnů od přihlášení do kurzu. Je možné zažádat o příspěvek na sport u své zdravotní pojišťovny, který činí 500 Kč. 

 

MIMOHOKEJOVÉ AKTIVITY

Do 8 let není vhodné dávat děti na žádný sport, který je jednostranně zaměřený. Proto mají naše vlčata možnost vyzkoušet další sporty, při nichž posilují nejen jiné svalové skupiny, ale i vzájemné vztahy.

Přesvědčte se sami! Na stránce Mimohokejové aktivity dokumentujeme různé výlety, soustředění, Mikulášské akce, besídky i diskotéky, které děti chtějí zažít!

Pohádkový les pro děti   10. 11. 2012

10. 11. 2012 se konal Pohádkový les pro děti od 3 do 10 let v objektu Arboretum Sofronka. Děti celý den plnily úkoly a soutěžily o ceny. Prostředí pod borovicemi mělo úžasnou atmosféru a proto byl celý den velice povedený. Na akci dorazil hojný počet nadšených dětí s rodiči.

Fotogalerie