Novinky

Přípravy na hokejovou sezónu 2023/2024

V klubu Pilsen Wolves již probíhají přípravy na následující hokejovou sezónu 2023/2024.

Rozhovor s hráči Pilsen Wolves

Rozhovor s hráči Pilsen Wolves Ondřejem Jonákem, Davidem Jahnem a Ronnym Morkesem a trenérem Adamem Jonákem, kteří byli součástí vítězného týmu z turnaje v kanadském Québecku - Pee-Wee Hockey Tournament 2023.

Čistá Plzeň v podání vlků

Plzeňští vlci pomáhali zbavit plzeňské ulice odpadků.

Ligu mladších žáků B v Plzeňském kraji ovládli vlci

Vydali jsme se mezi kluky z ročníků 2011 a 2012 z klubu Pilsen Wolves, kteří v letošní hokejové sezóně 2022/2023 ovládli Ligu mladších žáků B v Plzeňském kraji.

Vlci v Kanadě

Trenér Adam Jonáka a tři vlci Ondřej Jonák, David Jahn a Ronny Morkes se zúčastnili International Pee-Wee Hockey Tournament v Kanadě.

Projekt ERASMUS+ u Pilsen Wolves

Hokejový mládežnický klub Pilsen Wolves ve spolupráci s Fundacja Hokejowe Orly (Polsko) a Eishockeyverein Spusu Vienna Capitals (Rakousko) realizují projekt ERASMUS+Programme (No. 101090149).

Rozhovor s hráčkou PW Anetou Paroubkovou

V úterý 7. února 2023 byl odvysílán na Radiožurnálu sport rozhovor s naší vlčicí Anetou Paroubkovou, která v lednu pomohla národnímu týmu žen do 16 let vyhrát zlatou medaili na Evropském olympijském festivalu mládeže v Itálii.

Bitva Akademiků

Utkání Akademici vs. UK Hockey Prague.

NOVINKA broušení bruslí v ICE ARENĚ Plzeň

Dovolte nám představit našeho nového kolegu Romana Trousila, který se u nás nově postará o nejdůležitější náčiní všech bruslařů, a tím jsou samozřejmě BRUSLE.

Vlci počtvrté vyhráli International Bambini Turner v Řezně

Hráči ročníku 2010 se zúčastnili nejstaršího mezinárodního mládežnického hokejového turnaje v německém Řezně International Bambini Turner. Na turnaji obhájili vítězství z loňského roku.

Vlci ze smečky v USA

Na konci loňského roku byli dva vlci z naší smečky Josef Pšenička a Matyáš Plašil pozváni na prestižní mezinárodní ELITE turnaj CHAMPIONS LEAGUE v Miami v USA, kde reprezentovali tým SPA Futures (Slovakia Kings).

Testování výkonnosti hráčů společností ATHLETIX v Pilsen Wolves

Dnes Vám na našich stránkách přinášíme rozhovor s Robertem Novotným, spoluzakladatelem a CEO společnosti Athletix.

Další stránky
12>>