Novinky

European Hockey Game Vídeň 2023

V krásném prostředí rakouské metropole Vídně s vánoční atmosférou proběhl hokejový turnaj v rámci EHG (European Hockey Game) ročníků U16 (20. 12. – 22. 12. 2023) a U18 (18. 12. 2023 – 19. 12. 2023).

Vánoční přání Vám všem

Pilsen Wolves přeje všem krásné prožití vánočních svátků!

UPOZORNĚNÍ

Dne 21. 11. se nebude konat úterní trénink Brusličky na ledě

HLASUJTE pro náš klub - Akce Puky pomáhají

Podpořte naši hokejovou mládež z Pilsen Wolves v souboji o hodnotné ceny, které si pro mladé hokejové talenty připravil Kaufland ze své iniciativy na podporu českého hokeje.

Bruslička začíná

První trénink brusličky začíná 19.9.2023 od 16:30 na Ice Arena Plzeň

Ohlédnutí za Sportmánií

Poděkování za Odbor sportu Magistrátu města Plzně jakožto pořadatele největší pravidelné sportovní akce v Čechách – Sportmanie Plzeň

Příměstský tábor naší brusličky aneb Vlčí objevy 2023

Nejen naši velcí hokejisté se musejí připravovat na následující sezónu. I pro naše nejmenší jsme již po páté připravili týden plný trénování, sportu ale také výletů a poznání.

Letní soustředění vlků SAMOTY 2023

Od půlky srpna se hráči mládežnického hokejového klubu Pilsen Wolves scházejí po jednotlivých ročnících na letním soustředění na Samotách v Železné Rudě na Šumavě.

Sportmánie

Ve dnech 12. – 20. srpna 2023 se uskuteční další ročník akce Sportmánie - Sportovní park pro celou rodinu.

Blíží se Wolves Cup 2023

S končícími prázdninami se na zimním stadionu ICE ARÉNA v Plzni rozběhne čtvrtý ročník prestižního mezinárodního mládežnického hokejového turnaje Wolves Cup 2023.

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

Návštěva hráčky a ambasadorky ženského ledního hokeje Bulbul Kartanbay v klubu Pilsen Wolves

Poslední dubnový týden roku 2023 navštívila hokejový klub Pilsen Wolves ambasadorka světového ženského ledního hokeje Bulbul Kartanbay.

Další stránky
123>>