Pojď hrát hokej u vlků

Máme tady úterní odpoledne 16.1. 2024. Zimní stadion ICE ARENA v Plzni na Košutce se chystá na akci Pojď hrát hokej. Vylepené plakáty, rozvěšené velké plachty a hlavně mnoho organizačních šipek pevně drží, personál i maskotem klubu vlkem Chlupem je připraven, a velká akce může začít. I když byl začátek akce až v 15:30, již před 15. hodinou se začaly otevírat dveře, kterými přicházely první zvědavé tváře.

Na začátku všechny účastníky čekala už pouze online registrace. Rodiče měli tedy možnost zaregistrovat své dítě pomocí QR kódu, a pro ty, kteří neměli mobilní telefon, byla připravena druhá možnost, a to registrace na notebooku. Čekání na potvrzení platné registrace bylo někdy delší, ale i tak všichni vydrželi, aby si odnesli dárečky pro ně připravené. Poté přišla na řadu prezentace, která probíhala jako vždy v restauraci zimního stadionu. Bývalý hokejový hráč a dnes trenér u Pilsen Wolves Lukáš Pravda, každý rok ochotně rodičům trpělivě vysvětluje vše, co je třeba vědět o dětském hokeji, vybavení hokejisty nebo možnostech půjčení první výstroje, až po systém fungování klubu Pilsen Wolves.

Mezitím si děti užily plno zábavy na suchém tréninku v tělocvičně, která je nově součástí zimního stadionu. S dětmi statečně cvičil i vlk Chlup. Děti byly veselé a spokojené, ale stále něco chybělo …

Zlatý hřebíček celého odpoledne byl na dosah, ale té předcházela nejnáročnější část a to oblékaní. A teď šup na led! První schod, první reakce z ledu a tenkých nožů na bruslích. První pomoc na místě. Hrazdičky a trpěliví trenéři a trenérky byli vždy ve střehu a brzy z prvotního strachu nezbylo nic. Velkou roli měl i již zmiňovaný maskot vlk Chlup. Dodával dětem sílu a podporu. Bruslil a hrál si s nimi a za perfektní výkony je obdaroval vlčím placákem.

Celé hřiště bylo rozdělené na několik částí a na každé části se trénovala jiná obtížnost. Počínaje jízdou s hrazdičkami, postupně formulkami (kužely), až po úplný hokej. Díky trenérům byli všichni přiřazeni tam, kam patřili, a všichni byli spokojeni. Hrály se hry, stavěly hrady, proběhla míčová bitva, velká jízda na hokejové brance a odehrál se i malinký zápas.

Celý den utekl jako voda a děti odcházely příjemné unavené a šťastné.

Akce je pořádána pod záštitou Českého svazu ledního hokeje a v režii mládežnického hokejového oddílu Pilsen Wolves. Celá akce mohla proběhnout pouze za účasti mnoha dobrovolníků a organizátorů z řad činovníků klubu Pilsen Wolves, kterým byly odměnou pouze rozzářené tváře a široké úsměvy dětí a spokojených rodičů. Za tento počin pro záchranu Českého hokeje jim patří velké díky.
Týden hokeje

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Pro účastníky jsou připraveny drobné dárky s hokejovou tématikou.


Na akci si stačí přinést jen...

  • brusle
  • helmu (cyklistickou nebo lyžařskou)
  • rukavice
Henrik Lundqvist – brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde sám.“


Staň se součástí hokejové rodiny

Hrajte hokej organizovaně a získejte příspěvek 1500 Kč na vaši první výstroj od CCM. Má to jen 3 podmínky:

  • věk pod 10 let
  • registrace do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej)
  • zápis do projektu Pojď hrát hokej

Jak se ke mně poukaz dostane?

Jednoduše. Prostřednictvím e-mailu přibližně do jednoho měsíce po provedení registrace do Českého hokeje. Součástí e-mailu bude i slevový poukaz v hodnotě 1500 Kč s vašimi údaji a unikátním kódem. Tento poukaz si vytisknete a uplatníte ve vybraných hokejových obchodech. Další variantou je uplatnění poukazu při nákupu na e-shopu.


Kde, kdy a na jaké zboží mohu poukaz uplatnit?

S vytištěným poukazem zajdete na vybrané prodejny s hokejovým vybavením a tam slevu uplatníte. Seznam prodejen vám pošleme společně s poukazem. Bude se postupně rozšiřovat, abychom vám co nejvíce zjednodušili cestu k prvnímu hokejovému vybavení. Platnost poukazu je přibližně 6 měsíců od data jeho vystavení. Poukaz je nepřenosný a platí pouze při nákupu hokejové výstroje CCM (brusle, hokejka, jednotlivé chrániče, helma, ribano – sportovní textil). Hodnotu poukazu je třeba vyčerpat v plné výši.

Další variantou je použití poukazu při nákupu na e-shopu. Na www.stridasport.cz vyberte požadované zboží, zvolte jeho množství (bílý obdélník) a vložte do nákupního košíku. Pro dokončení objednávky je třeba vyplnit kontaktní údaje. Způsob dopravy volte vždy dobírkou, v rámci projektu Pojď hrát hokej vám nebude účtována doprava. Posledním krokem před odesláním objednávky je vyplnění čísla vašeho poukazu do pole „poznámka“ (vpravo dole, část 05 Osobní údaje), poté objednávku potvrdíte a odešlete.

Kromě objednání zboží přepošlete obdržený e-mail od Českého hokeje se samotným poukazem na jana@stridasport.cz (s případnými dotazy se obracejte na tel.: +420 460 000 251). Následně proběhne kontrola pravosti. Pokud bude vše v pořádku, bude vaše objednávka expedována, v opačném případě vás budeme kontaktovat.

Před dodáním zboží obdržíte e-mailem fakturu, která bude ponížena o cenu dopravy a hodnotu poukazu. Částku na faktuře uhradíte přepravci dobírkou. Věříme, že spolu s podporou, kterou získáváte ze strany klubů, vám tato poskytnutá výhoda zjednoduší váš vstup do hokejové rodiny. Těšíme se na vás a přejeme hodně zdaru na vaší hokejové cestě!

Chci se registrovat

Fotografie z uplynulých ročníků

17. 1. 2024 - Akce

Pojď hrát hokej u vlků

23. 11. 2022 - Akce

Týden hokeje 22. listopadu 2022

26. 1. 2022 - Akce

Týden hokeje 25. ledna 2022

6. 10. 2021 - Akce

Týden hokeje 22. září 2021

22. 1. 2020 - Akce

Pojď hrát hokej 22. 1. 2020

25. 9. 2019 - Akce

Pojď hrát hokej 25. 9. 2019

23. 1. 2019 - Akce

Pojď hrát hokej 23. 1. 2019 - ICE ARENA

19. 9. 2018 - Akce

Týden hokeje 19. 9. 2018 - Kooperativa aréna

19. 9. 2017 - Akce

Pojď hrát hokej 19. 9. 2017 - Kooperativa aréna

29. 1. 2017 - Akce

Pojď hrát hokej 29. 1. 2017 Kooperativa aréna