12. 9. 2019| Redakce

Akce Týden hokeje u Pilsen Wolves dne 25. září 2019

Píše se 25. září 2019 a hokejový klub Pilsen Wolves se opět zhostil akce ČSLH Pojď hrát hokej. Jak už jsme zvyklí, byl připraven hokejový program pro děti i jejich rodiče.

Blížila se 16. hodina a hala zimního stadionu na Košutce se plnila a plnila, až se naplnila skoro celá. Hned po první zastávce – registraci, kde děti dostaly svůj dres a dobroty, následovala prezentace pro rodiče, kde se seznámili s tím, jaké to vlastně je mít doma malého hokejistů. Děti mezitím dováděly a cvičily před zimním stadionem pod vedením trenérů. Protože svítilo sluníčko, měly všechny děti dostatečné množství energie, která se jim následně hodila. Další zastávkou v naší stanici byl totiž trénink na ledě. Ti nejmenší zkoušeli ťapat, starší už se učili třeba brzdit nebo bruslit pozadu, ale všechny děti měly o zábavu postaráno. Samozřejmě nesměla chybět ani společná fotka. Celou akcí nás doprovázel i český lev Puk a náš známý malý vlk Chloupek. Společně rozdávali radost nejen dětem, ale i rodičům a trenérům. Celá akce proběhla úspěšně a my doufáme, že z řady dětí se najdou noví úspěšní hokejisté.

Týden hokeje seznamuje rodiče i děti s tímto úžasným sportem

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo ně. Rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje máme připravenou ještě jednu výhodu. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledníh hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná popáté po celé České republice a celkově už pošesté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 20 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.