12. 9. 2019| Redakce

Akce Týden hokeje u Pilsen Wolves dne 25. září 2019

Píše se 25. září 2019 a hokejový klub Pilsen Wolves se opět zhostil akce ČSLH Pojď hrát hokej. Jak už jsme zvyklí, byl připraven hokejový program pro děti i jejich rodiče.

Blížila se 16. hodina a hala zimního stadionu na Košutce se plnila a plnila, až se naplnila skoro celá. Hned po první zastávce – registraci, kde děti dostaly svůj dres a dobroty, následovala prezentace pro rodiče, kde se seznámili s tím, jaké to vlastně je mít doma malého hokejistů. Děti mezitím dováděly a cvičily před zimním stadionem pod vedením trenérů. Protože svítilo sluníčko, měly všechny děti dostatečné množství energie, která se jim následně hodila. Další zastávkou v naší stanici byl totiž trénink na ledě. Ti nejmenší zkoušeli ťapat, starší už se učili třeba brzdit nebo bruslit pozadu, ale všechny děti měly o zábavu postaráno. Samozřejmě nesměla chybět ani společná fotka. Celou akcí nás doprovázel i český lev Puk a náš známý malý vlk Chloupek. Společně rozdávali radost nejen dětem, ale i rodičům a trenérům. Celá akce proběhla úspěšně a my doufáme, že z řady dětí se najdou noví úspěšní hokejisté.

Týden hokeje seznamuje rodiče i děti s tímto úžasným sportem

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo ně. Rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje máme připravenou ještě jednu výhodu. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledníh hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná popáté po celé České republice a celkově už pošesté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 20 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.