28. 2. 2023| redakce

Čistá Plzeň v podání vlků

Plzeňští vlci pomáhali zbavit plzeňské ulice odpadků.

Vše začalo v sobotu 25. 2. časně ráno, když jsme se všichni shromáždili na zimním stadionu v Plzni na Košutce. Poté jsme se jako celý tým vydali směrem ke Krašovské. Už jsme věděli, že nás čeká sbírání odpadků. Když jsme dorazili ke Krašovské, trenér nám dal instrukce, kde máme sbírat a kam je máme po naplnění pytle odnést. Vyfasovali jsme rukavice a pytle. Následně jsme se rozdělili do skupin a šli jsme sbírat. Nejprve jsme si mysleli, že to bude veliká nuda. Po chvíli jsme však zjistili úplný opak. Sbírat samotné odpadky by nás asi nebavilo, ale my jsme měli výhodu, že jsme byli ve skupinkách, které jsme si vytvořili tak, jak jsme chtěli. Díky tomu jsem si to velice užili, protože jsme sbírali se svými kamarády. Dělali jsme si srandu ze všeho, co jsme našli a zároveň se divili, jak to tam lidi mohli jen tak odhodit. Jedny z nejkurióznějších nálezů byly dveře od auta, lyže, boty a několik prázdných lahví od alkoholu. Na konci jsme se všichni vydali s plnými pytli na sběrný dvůr, kde jsme odpadky vyhodili do připravených kontejnerů. Nakonec jsme se společně vrátili zpět na zimní stadion. Zde jsme dostali pizzu a teplý čaj. Celé dopoledne jsme si velice užili, díky našemu výbornému kolektivu.

Autor textu: Tomáš Patejdl


FOTOGALERIE

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.