15. 1. 2024| redakce

Fanklub Anety Paroubkové, hráčky Pilsen Wolves

Tuto neděli se v Ice Baru plzeňské Ice Areny sešel fanklub Anety Paroubkové, hráčky Pilsen Wolves, který sledoval finálový zápas děvčat mezi týmy USA a Česka na MS ve Švýcarsku ročníku U18.

Tuto neděli se v Ice Baru plzeňské Ice Areny sešel fanklub Anety Paroubkové, hráčky Pilsen Wolves, který sledoval finálový zápas děvčat mezi týmy USA a Česka na MS ve Švýcarsku ročníku U18. Součástí českého národního týmu byla i Aneta Paroubková, kmenová hráčka mládežnického hokejového týmu Pilsen Wolves, a to již ve svých šestnácti letech. I když nakonec děvčata zlato nezískala a ve finálovém utkání podlehla hráčkám USA 5:1, jsme všichni hrdí na Anetky úspěšnou hokejovou kariéru. Rádi bychom touto cestou poděkovali nejen Anetce, ale celému národnímu týmu za příkladnou reprezentaci a propagaci ženského hokeje. Věříme, že s Anetkou a celým týmem U18 se zlata v následujících letech jistě dočkáme.

Gratulujeme a děkujeme.

Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.