11. 4. 2023| redakce

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu. Hokejisté dosáhli velkého úspěchu, když obsadili první místo v baráži o Ligu dorostu. V příští sezoně si proto zahrají druhou nejvyšší soutěž! Bohužel s ligou se loučí Náchod. I Když baráž nezačala šťastně a po dvou prohrách se zdálo, že tým se v baráži nepotkal s ideální formou, poslední čtyři zápasy tým zvládl a zaslouženě postoupil z prvního místa. Na domácím ledě hnal tým za postupem i úžasný kotel fanoušků. Postupně se v kotli uvařili Třebíč, Náchod a nakonec i Zlín. Před posledním kolem měli ambici na první místo Zlín a Pilsen Wolves, neboť po předposledním kolem měli oba soupeři vyrovnanou bilanci ze vzájemných duelů. Vlci věděli, že potřebují bodovat ještě v posledním kole v Třebíči. Plzeňští vlci se k poslednímu zápasu postavili poctivě a soupeři nasázeli do šesté minuty tři góly. Nakonec Pilsen Wolves vyhráli 6:0 a oslavy postupu mohly propuknout naplno. Už před baráží sestoupily z Ligy dorostu do regionální ligy PZ Kladno, Warriors Brno, Třemošná a Havířov.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem rodičům, kteří po celou sezónu kluky podporovali, věrným fanouškům, kteří vytvořili úžasnou atmosféru a také sponzorům - městu Plzeň, městskému obvodu UMO 1 a Plzeňskému kraji a v neposlední řadě také našemu domácímu stadionu ICE ARENA PLZEŇ, děkujeme všem a gratulujeme!

(částečně upraveno z Mládežnickýhokej cz https://www.hokej.cz/mladez-clanek/pilsen-wolves-stridaji-nachod-v-lize-dorostu-trebic-se-zachranila/5072982?fbclid=IwAR13zRPlbXn-2bpYgqg6_M2jAhw3iVZwYlvxiOHHex09Qv06nKtfe2_GAe0)


Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.