1. 9. 2020| Redakce

Honba za vlčím pokladem aneb příměstský tábor 2020

Už druhý rok po sobě hokejový klub Pilsen Wolves pořádal příměstský tábor pro své nejmenší vlčáky.

Poslední týden v srpnu vlčátka plnila úkoly od vlků Chlupa a Chloupka, kteří ukryli poklad a každý den dětem posílali dopisy, které je měly přivézt k pokladu. Vlci nám připravili zajímavý program na celý týden. Kromě hokejových tréninků jsme se podívali do lesa, kde jsme se naučili něco nového o přírodě. Následovaly výlety do Dinoparku, do Zoo Plzeň a dokonce i k drážním hasičům, kteří nám ukázali, jaká je náplň jejich povolání. Po této návštěvě se všechny děti (pokud jim nevyjde kariera hokejisty) chtějí stát hasiči. Poslední zastávka byla v centru Plzně v Divadle loutek. Všechny výlety byly založené jak sportovně, tak i vědomostně; naučili jsme se spoustu nových věcí a rozhodně jsme u toho nelenošili!

Na konci celého týdne děti našly poklad, který vlci pečlivě hlídali. Jak to je v každé pohádce, poklad nemůže získat jen tak někdo. Vlci poklad zabezpečili několika otázkami, které děti měly zodpovědět. Naše děti jsou ale šikovné, a tak se jim podařilo na všechny, i ty záludnější, odpovědět na výbornou! Vlci jim pak milerádi předali poklad a všichni mohli spolu slavit úspěšné zvládnutí nejednoduchých úkolů. Na úplný závěr si vlci s dětmi zahráli nějaké hry a pak odevzdali děti zpátky rodičům.

Celý příměstský tábor děti doprovázeli zkušení trenéři, kteří byli dětem oporou nejen na ledě, ale i po celou dobu trvání tábora.

Děkujeme všem zúčastněným za skvělý týden a těšíme se na další akce!


Pilsen Wolves primestsky tabor

Pilsen Wolves primestsky tabor

Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.