2. 6. 2020| Redakce

Hráči NHL a KHL trénovali s Vlky

Na pondělním tréninku čekalo vlky ze smečky velké překvapení k Mezinárodnímu dni dětí. Na ledě je přivítali hráči, kteří již ve své hokejové kariéře dosáhli velkých úspěchů. Brankář Pavel Francouz, který dnes hraje v NHL za Colorado Avalanche, Andrej Šustr, který aktuálně hraje za HC Rudá Hvězda Kunlun v KHL, Dominik Kubalík hrající za Chicago Blackhawks v NHL a Tomáš Kubalík, který dnes hraje za tým Vítkovice Ridera v ELH.

Překvapení v dětských očích se nedalo přehlédnout. „Ty bláho…“, „To je Kubalík….to si děláš srandu“. To vše bylo možné zaslechnout mezi mladými vlky, když skákali na led. Trénink najednou dostal jiný rozměr. Každý se snažil jako nikdy před tím, aby se těmto úspěšným hráčům ukázal v co nejlepším světle. Odměnou jim za to byla pochvala a možnost vyfotografovat se se svojí oblíbenou hvězdou. Navíc si každý mohl nechat podepsat kartičky, které jim tento výjimečný trénink budou navždy připomínat. Pro některé vlky se tento den možná stane přelomovým a budou mít motivaci ve své hokejové kariéře pořádně máknout, aby někdy v budoucnu mohli také rozdávat radost mladším následovníkům.

Velký dík patří ICE ARENĚ a činovníkům v klubu, kteří akci pro vlčí smečku připravili.

Ještě jste u nás nebyli? Tak máte příležitost se na nás přijít podívat i s dětmi a vyzkoušet si jaké to je, být členem Vlčí smečky. Můžeme Vám zaručit, že vaše děti zažijí mnoho úžasných okamžiků, jako byl i tento výjimečný trénink.

Hraci NHL a KHN u Pilsen wolves

Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.