14. 7. 2020| Redakce

Letní hokejový kemp pro nejmenší

Vlci nezahálí ani v létě

Mnozí se sešli na letním hokejovém kempu od 7. do 11. července v ICE ARENA Plzeň. Pod vedením trenérů a dobrovolníků z řad rodičů, kterým tímto patří velké poděkování, se vlčata naučila mnoho nového. Během pěti dní čekalo vlčáky nejen zvládnutí hokejových dovedností, nácvik správného postoje, střelby, pokročilé bruslařské techniky, ale také spousta zábavy v podobě míčových her, výletu do ZOO nebo plavání.

Každý vlčák dostal na přivítanou malý dárek v podobě trička a náramku. Všechna vlčata bez rozdílu potěšila i přiměřená várka bonbónů.

První den provázelo vlčáky slunečné počasí a již po úvodní rozcvičce bylo jasné, že je čeká pestrý a zábavný týden. S rozhýbaným a protaženým tělem děti skočily na led a čekal je první ze dvou tréninků na ledě. Děti se musely poprat s těžkými pneumatikami, které vozily po ledě, na bruslích překonávaly překážky, ale také zbyl čas na „lední“ honěnou. Zkrátka, vlčáků byl doslova plný led. Čas mimo led byl vyplněn hokejbalem na prostranství před zimním stadionem nebo velkou sranda-bitvou dětí proti trenérům. Děti nedaly svoji kůži lacino, přesto se nakonec musely smířit s prohrou.

A co se dětem na kempu nejvíce líbilo? Za vlčáky odpovídají trenéři a shodli na tom, že je baví úplně všechno, ale úplně nejvíc překvapivě hokej.

Další velkou akci čeká vlčata a vlčáky již na konci srpna, kdy se sejdou na příměstském táboře, kde budou společně ladit formu na nadcházející hokejovou sezonu.

Text: Michaela Thomayerová

FOTOGALERIE

Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.