9. 12. 2021| redakce

Mikuláš anděl a čert mezi vlky

Mezi malé hokejisty, vlky z klubu Pilsen Wolves, zavítal Mikuláš i se svými souputovníky andělem a čertem.

Zní to jako z nějaké pohádky? Ne ne, to mezi malé hokejisty, vlky z klubu Pilsen Wolves, zavítal Mikuláš i se svými souputovníky andělem a čertem. Přišli si prohlédnout, jak pilně a poctivě vlčata trénují. Když je děti spatřily, bylo vidět, že v některých z nich byla malá dušička. Rychle vzpomínaly, jak moc doma zlobily a jestli to náhodou čert ví nebo ne. Také se moc snažily ukázat Mikulášovi, co všechno se již naučily, aby své „hříchy“ odčinily. Na dospělém doprovodu dětí bylo vidět, jak moc jsou na své ratolesti hrdí. Bylo krásné pozorovat, jak se na ledě mísí dětská radost s očekáváním. To vše dokreslovalo vánoční atmosféru, kdy alespoň na chvíli děti i doprovod zapomněli na to, co se kolem nich nyní děje. Nakonec všechny děti dostaly od Mikuláše malý dáreček, když něco pěkného zazpívaly nebo řekly klubové vlčí motto.

Rádi bychom jako klub poděkovali všem přítomným, že plnili vládní nařízení a tím bylo možné celou akci pro děti uskutečnit.

Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.