9. 12. 2021| redakce

Mikuláš anděl a čert mezi vlky

Mezi malé hokejisty, vlky z klubu Pilsen Wolves, zavítal Mikuláš i se svými souputovníky andělem a čertem.

Zní to jako z nějaké pohádky? Ne ne, to mezi malé hokejisty, vlky z klubu Pilsen Wolves, zavítal Mikuláš i se svými souputovníky andělem a čertem. Přišli si prohlédnout, jak pilně a poctivě vlčata trénují. Když je děti spatřily, bylo vidět, že v některých z nich byla malá dušička. Rychle vzpomínaly, jak moc doma zlobily a jestli to náhodou čert ví nebo ne. Také se moc snažily ukázat Mikulášovi, co všechno se již naučily, aby své „hříchy“ odčinily. Na dospělém doprovodu dětí bylo vidět, jak moc jsou na své ratolesti hrdí. Bylo krásné pozorovat, jak se na ledě mísí dětská radost s očekáváním. To vše dokreslovalo vánoční atmosféru, kdy alespoň na chvíli děti i doprovod zapomněli na to, co se kolem nich nyní děje. Nakonec všechny děti dostaly od Mikuláše malý dáreček, když něco pěkného zazpívaly nebo řekly klubové vlčí motto.

Rádi bychom jako klub poděkovali všem přítomným, že plnili vládní nařízení a tím bylo možné celou akci pro děti uskutečnit.

Přečtěte si také

19. 2. 2024 - Klub

UPOZONĚNÍ

V tomto týdnu od 19.2.2024 – 23.2.2024 se z důvodu jarních prázdnin nebudou konat tréninky naší BRUSLIČKY .

2. 2. 2024 - Wolves

European Hockey Games ve vlčím doupěti v Plzni

Západočeská metropole Plzeň hostila o posledním lednovém víkendu turnaj EHG (European Hockey Games) pro ročník U16. Na turnaj se sjely klubové výběrové týmy z Maďarska, Rakouska a Česka

17. 1. 2024 - Týden hokeje

Pojď hrát hokej u vlků

Dne 16. ledna 2024 proběhla na zimním stadionu ICE ARENA v Plzni na Košutce akce Pojď hrát hokej.