9. 12. 2021| redakce

Mikuláš anděl a čert mezi vlky

Mezi malé hokejisty, vlky z klubu Pilsen Wolves, zavítal Mikuláš i se svými souputovníky andělem a čertem.

Zní to jako z nějaké pohádky? Ne ne, to mezi malé hokejisty, vlky z klubu Pilsen Wolves, zavítal Mikuláš i se svými souputovníky andělem a čertem. Přišli si prohlédnout, jak pilně a poctivě vlčata trénují. Když je děti spatřily, bylo vidět, že v některých z nich byla malá dušička. Rychle vzpomínaly, jak moc doma zlobily a jestli to náhodou čert ví nebo ne. Také se moc snažily ukázat Mikulášovi, co všechno se již naučily, aby své „hříchy“ odčinily. Na dospělém doprovodu dětí bylo vidět, jak moc jsou na své ratolesti hrdí. Bylo krásné pozorovat, jak se na ledě mísí dětská radost s očekáváním. To vše dokreslovalo vánoční atmosféru, kdy alespoň na chvíli děti i doprovod zapomněli na to, co se kolem nich nyní děje. Nakonec všechny děti dostaly od Mikuláše malý dáreček, když něco pěkného zazpívaly nebo řekly klubové vlčí motto.

Rádi bychom jako klub poděkovali všem přítomným, že plnili vládní nařízení a tím bylo možné celou akci pro děti uskutečnit.

Přečtěte si také

29. 11. 2022 - Klub

Výroční ples aneb 10 let s vlky

Píše se sobota 26. listopadu 2022 a mnoho rodičů vlčí smečky se sešli v chotíkovské restauraci Slavia, aby oslavili významné jubileum 10 let svého trvání.

23. 11. 2022 - Týden hokeje

Týden Hokeje u Vlků v Plzni

Píše se úterní odpoledne 22. 11. 2022. Není však úterý jako úterý. Zimní stadion ICE ARENA v Plzni na Košutce se chystá na Akci Pojď hrát hokej. Všichni, kdo mají ruce a nohy, pracují na přípravě. Vylepují plakáty, velké plachty a hlavně plno organizačních šipek, aby se nikdo neztratil a na stadionu vše našel. I když byl začátek akce až v 15:45, již po 15. hodině se začaly otevírat dveře, kterými přicházeli malí, možná budoucí vlčáčci.

15. 11. 2022 - Klub

Pilsen Wolves hráli proti národnímu týmu Polska U17

Ve dnech od čtvrtka 10. listopadu do soboty 12. listopadu 2022 zavítal do vlčího doupěte v Ice Aréně Plzeň polský národní tým U17.