9. 12. 2021| redakce

Mikuláš anděl a čert mezi vlky

Mezi malé hokejisty, vlky z klubu Pilsen Wolves, zavítal Mikuláš i se svými souputovníky andělem a čertem.

Zní to jako z nějaké pohádky? Ne ne, to mezi malé hokejisty, vlky z klubu Pilsen Wolves, zavítal Mikuláš i se svými souputovníky andělem a čertem. Přišli si prohlédnout, jak pilně a poctivě vlčata trénují. Když je děti spatřily, bylo vidět, že v některých z nich byla malá dušička. Rychle vzpomínaly, jak moc doma zlobily a jestli to náhodou čert ví nebo ne. Také se moc snažily ukázat Mikulášovi, co všechno se již naučily, aby své „hříchy“ odčinily. Na dospělém doprovodu dětí bylo vidět, jak moc jsou na své ratolesti hrdí. Bylo krásné pozorovat, jak se na ledě mísí dětská radost s očekáváním. To vše dokreslovalo vánoční atmosféru, kdy alespoň na chvíli děti i doprovod zapomněli na to, co se kolem nich nyní děje. Nakonec všechny děti dostaly od Mikuláše malý dáreček, když něco pěkného zazpívaly nebo řekly klubové vlčí motto.

Rádi bychom jako klub poděkovali všem přítomným, že plnili vládní nařízení a tím bylo možné celou akci pro děti uskutečnit.

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.