2. 12. 2019| Redakce

Návštěva Terryho Christensena u Pilsen Wolves!

Udělat si výlet do Plzně a poznat nové hokejové talenty mezi vlky? Ano! Přesně tato myšlenka proběhla hlavou známému hokejovému cauchi Terrymu Christensenovi v moment, kdy ho Vlci pozvali na návštěvu. Celý týden se účastnil tréninků a předával znalosti nejen hráčům, ale také trenérům. “Na trénincích jsme zkoušeli herní taktiky i powerskating, ale bylo to jiné, než obvykle. V Americe mají asi jiný vzduch a pan Christensen ho přivezl sem k nám. Všichni jsme dávali bedlivý pozor, chtěli jsme všechna cvičení udělat co nejlépe a dostat pochvalu od trenéra s velkým T. Bylo to super.” Shodli se hráči, když jsme se s odstupem času zeptali na působení slavného Američana v klubu.

A s kým jsme vlastně měli tu čest?

Terry Christensen je americký hokejový coach, který se specializuje na mládež. Vybereme-li některé důležité momenty z jeho historie, musíme na prvním místě říci, že v roce 1988 vedl americký národní tým U20 na World Champion Junior v Moskvě. Mezi roky 1988 a 2005 pomáhal jako trenér v týmech NHL, například Chicago Blackhawks, Detroit Red Wings nebo Columbus Blue Jackets. Jako první Američan v historii se stal asistentem trenéra v české reprezentaci U20, zapsal se tak do českých hokejových srdcí a rád se sem stále vrací. Jsme rádi, že jsme mohli hostit muže takových kvalit u nás v klubu a doufáme, že se naše cesty budou potkávat zas a znovu.

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.