2. 2. 2021| Redakce

Oznámení klubu HC Pilsen Wolves!

​Venku za okny se nám již po několik dní krásně uvelebila paní ZIMA a naše děti i Vy by si jistě rádi užívali naplno zimních radovánek, ke kterým patří i lední hokej.

Bohužel je nám tato radost ze sportu, která osvěžuje tělo i ducha stále odepřena a nadále nám pokračuje situace spojená s vládními opatřeními omezujícími sportovní přípravu našich Vlků. Chápu, že toto období není žádný med, hlavně pro rodiče, kteří se musí doma postarat o své děti. Tréninková činnost, která má v této fázi sezóny vrcholit, byla násilně epidemií přerušena.

Plně si uvědomujeme, že tato nelehká doba má i finanční dopady jak pro náš klub, tak i pro Vás rodiče a považujeme za důležité informovat všechny své členy o aktuálním dění v klubu a o dalších krocích, které jsme se v návaznosti na současnou situaci rozhodli učinit.

Vzhledem k tomu, že je stále omezena sportovní příprava ve vnitřních prostorách pro veškeré amatérské sportovce a dle útržkovitých informací z ČSLH se znovu již nerozběhnou mládežnické soutěže rozehrané na podzim v minulém roce, rozhodli jsme se úplně zrušit poslední platbu členských příspěvků za zimní část sezóny leden, únor a březen 2021 a zároveň s datem 31. ledna 2021, oficiálně pro náš klub sezonu 2020/2021 ukončit. I přestože je v současné době omezena kolektivní sportovní příprava našich členů, tak se běžný chod klubu nezastaví a nadále budou organizovány online tréninky ZOOM. Výkonný výbor se společně s trenéry momentálně také plně soustředí a pracuje na rozvoji a organizaci klubu na další sezonu 21/22.

Klub bude nadále sledovat aktuální dění kolem Covid-19 a jakmile nám situace dovolí návrat k normálu a plnohodnotným klubovým tréninkům a aktivitám, začneme přípravu na sezónu 2021/22. Vzhledem k momentální situaci jen těžko můžeme předpokládat, kdy se na nás štěstí usměje, ale stále pevně věřím v brzký obrat. Veškeré aktuální informace k chodu klubu Vám včas zašleme. Nadále platí to, že jarní část sezóny prodloužíme do konce června, a k programu tréninků se budeme snažit zařadit co nejvíce hokejových zápasů a turnajů a to i v jarní části sezóny.
V souvislosti s členskými příspěvky na novou sezonu 2021/2022 pošleme spolu se začátkem sezóny též nový rozpis plateb a jejich výši.

Pevně věříme v solidaritu našich členů, kteří se i přes změnu poslední platby, rozhodnou uhradit plně nebo částečně poslední splátku členských příspěvků a tím podpořit v této nelehké době náš klub a naše trenéry. Pokud nás nepodpoříte, nic se neděje, zkuste alespoň maximálně podpořit vaše / naše děti ve zdravém sportovním růstu. Na závěr Vás chci ujistit, že i přestože nám vládní opatření nedovolují pravidelně se potkávat a sportovat, tak se snažíme nadále posouvat a rozvíjet náš klub, např. vývojem nového webu, nákupem nových tréninkových pomůcek, částečnou rekonstrukcí skladu na hokejovou výzbroj, výroba mantinelu na MINIHOKEJ a dalšími maličkostmi tak, aby se naši VLCI mohli s plnou vervou věnovat svému oblíbenému sportu.

S přátelským pozdravem
Petr Jonák

Přečtěte si také

19. 2. 2024 - Klub

UPOZONĚNÍ

V tomto týdnu od 19.2.2024 – 23.2.2024 se z důvodu jarních prázdnin nebudou konat tréninky naší BRUSLIČKY .

2. 2. 2024 - Wolves

European Hockey Games ve vlčím doupěti v Plzni

Západočeská metropole Plzeň hostila o posledním lednovém víkendu turnaj EHG (European Hockey Games) pro ročník U16. Na turnaj se sjely klubové výběrové týmy z Maďarska, Rakouska a Česka

17. 1. 2024 - Týden hokeje

Pojď hrát hokej u vlků

Dne 16. ledna 2024 proběhla na zimním stadionu ICE ARENA v Plzni na Košutce akce Pojď hrát hokej.