15. 11. 2022| redakce

Pilsen Wolves hráli proti národnímu týmu Polska U17

Ve dnech od čtvrtka 10. listopadu do soboty 12. listopadu 2022 zavítal do vlčího doupěte v Ice Aréně Plzeň polský národní tým U17.

Ve dnech od čtvrtka 10. listopadu do soboty 12. listopadu 2022 zavítal do vlčího doupěte v Ice Aréně Plzeň polský národní tým U17. Polský tým si zde naplánoval reprezentační sraz. Je to čest pro celou plzeňskou vlčí smečku, že si polský národní tým vybral právě tým Pilsen Wolves ke své přípravě. Polskou reprezentaci U17 čekal v pátek ráno intenzivní trénink a odpoledne přátelské utkání s domácími hráči z Pilsen Wolves U17. V prvním utkání se oba týmy bily o vítězství až do samého konce zápasu. Šťastnějším týmem byl nakonec národní tým Polska, který po dvou brankách do prázdné brány v poslední minutě utkání potvrdil své vítězství. V sobotu dopoledne se již radoval tým Pilsen Wolves, který zvítězil ve druhém zápase 3-1. Obě přátelská utkání byla pro oba týmy velkou zkušeností, při které si porovnaly své hokejové schopnosti na mezinárodní úrovni. Plzeňští vlci si vedli nadmíru dobře a zjištění, že se mohou měřit s reprezentacemi z jiných hokejových zemí, je výbornou vizitkou pro naše trenéry i hráče.Přečtěte si také

27. 1. 2023 - Klub

Bitva Akademiků

Utkání Akademici vs. UK Hockey Prague.

13. 1. 2023 - Klub

NOVINKA broušení bruslí v ICE ARENĚ Plzeň

Dovolte nám představit našeho nového kolegu Romana Trousila, který se u nás nově postará o nejdůležitější náčiní všech bruslařů, a tím jsou samozřejmě BRUSLE.

9. 1. 2023 - Wolves

Vlci počtvrté vyhráli International Bambini Turner v Řezně

Hráči ročníku 2010 se zúčastnili nejstaršího mezinárodního mládežnického hokejového turnaje v německém Řezně International Bambini Turner. Na turnaji obhájili vítězství z loňského roku.