18. 10. 2019| Redakce

Podzimní pohádková Sofronka v Plzni

Krakonoš, vodník, pekelníci, nebo Vikingové a cokoliv vás ještě napadne … to vše zní jako pohádky, že? A dovedete si představit, že jdete lesem a všechny tyhle postavy najdete na jednom místě? Že to není možné? Ale je! U nás se totiž nadpřirozené věci dějí a vy jste mohli být u toho. V sobotu 5. 10. se plzeňské Arboretum Sofronka proměnilo ve velký pohádkový příběh.

V každé“ kapitole“ děti dostaly úkol a psaly si vlastní pohádku. Cesta z pohádky do pohádky byla možná trochu náročná, ale jako každá správná pohádka nakonec měla šťastný konec. Po splnění všech úkolů děti dostaly odměny a z lesa odcházely jako rytíři nebo princezny s vlastnoručně vyzdobenými meči a korunkami.

Ti, kteří si přinesli vlastní buřtíky, si je mohli opéct na kouzelném ohýnku, který též ohřál prochladlé návštěvníky. Naší pohádkovou sobotu navštívilo mnoho šťastných dětí i s rodiči a my jsme rádi, že jsme jim umožnili být součástí kouzelného příběhu, kterým přihlíželi vznešené borovice a lesní zvířátka.

Doufáme, že s některými dětmi se vlk Chlup, který se na chvíli změnil na vlka z Červené Karkulky, setká na zimním stadionu ICE ARENA v mládežnickém hokejovém oddíle Pilsen Wolves.

Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.