18. 10. 2019| Redakce

Podzimní pohádková Sofronka v Plzni

Krakonoš, vodník, pekelníci, nebo Vikingové a cokoliv vás ještě napadne … to vše zní jako pohádky, že? A dovedete si představit, že jdete lesem a všechny tyhle postavy najdete na jednom místě? Že to není možné? Ale je! U nás se totiž nadpřirozené věci dějí a vy jste mohli být u toho. V sobotu 5. 10. se plzeňské Arboretum Sofronka proměnilo ve velký pohádkový příběh.

V každé“ kapitole“ děti dostaly úkol a psaly si vlastní pohádku. Cesta z pohádky do pohádky byla možná trochu náročná, ale jako každá správná pohádka nakonec měla šťastný konec. Po splnění všech úkolů děti dostaly odměny a z lesa odcházely jako rytíři nebo princezny s vlastnoručně vyzdobenými meči a korunkami.

Ti, kteří si přinesli vlastní buřtíky, si je mohli opéct na kouzelném ohýnku, který též ohřál prochladlé návštěvníky. Naší pohádkovou sobotu navštívilo mnoho šťastných dětí i s rodiči a my jsme rádi, že jsme jim umožnili být součástí kouzelného příběhu, kterým přihlíželi vznešené borovice a lesní zvířátka.

Doufáme, že s některými dětmi se vlk Chlup, který se na chvíli změnil na vlka z Červené Karkulky, setká na zimním stadionu ICE ARENA v mládežnickém hokejovém oddíle Pilsen Wolves.

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.