6. 5. 2019| Redakce

Pohádková stezka mezi borovicemi

​V sobotu 4. 5. 2019 náš mládežnický hokejový klub Pilsen Wolves připravil pro děti „Pohádkovou stezku mezi borovicemi“. Akce se konala v areálu úžasného Plzeňského arboreta Sofronka.

I přes nepřízeň počasí, déšť a zimu, děti i jejich rodiče prokázali „vlčí“ odolnost a sílu a přišli zažít dobrodružství s pohádkovými postavičkami. Po vyznačené trase potkávaly kovboje, Kašpárky, Krakonoše, Karkulku s vlkem nebo třeba vodníka s rusalkou. Děti mohly být zakleté vílím kouzlem, nebo se na chvíli staly součástí pirátské „bandy“. Na konci pohádkové cesty si chlapci vybarvili meč a děvčata korunky a stali se na okamžik princem a princeznou. Na vše dohlížela Bílá paní, která hlídala hladového, ale hodného VLKA CHLUPA.

V cíli stezky čekala na děti opravdu zasloužená odměna. Hořel zde ohýnek, kde se děti mohly ohřát a upéct si své donesené buřty. A právě zde jsme potkali Honzíka, který se pohádkové výpravy zúčastnil. Podělil se s námi o své zážitky: „ …mám meč a jsem princ….“ S nadšením říká. „ …hodně pršelo, ale mám tady razítka, všechny…..“. A která postavička se ti nejvíce líbila? „… Karkulka a šašek… a ten velkej vlk …“ A přijdeš se podívat na VLKA CHLUPA na stadion ICE ARENA kde vlk bydlí? „… ano, moc se na něj teším….“ A podobně odpovídaly skoro všechny děti. Každý si se svými zážitky odnesl i diplom a malé dárečky.

„Ačkoliv nás počasí hodně pozlobilo, den v pohádkovém lese jsme si užili a budeme se těšit na další.“


FOTOGALERIE

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.