22. 6. 2021| redakce

Přijďte k nám naučit se bruslit!!!!

Mládežnický hokejový klub Pilsen Wolves opět po roce zve nové zájemce na výuku bruslení. Nabízíme úžasný kolektiv trenérů, skvělou atmosféru a zábavu na ledě pro vaše děti.

Pozor, už se blíží září, začne nový školní a s ním se také otevře naše úžasná vlčí bruslička! Všichni věříme, že už nám nic nepřekazí bruslení nejmladších členů naší smečky. Vlci Chlup a Chloupek už se nemůžou dočkat, až s vámi opět budou moci řádit na ledě v našem vlčím doupěti v CCM aréně v Plzni na Košutce. Každý je u nás vítán, holky i kluci. Nebo byste chtěli jít na brusle celá třída? U nás žádný problém! Společně s našimi maskoty je čas strávený na ledě jedna velká zábava s rodinnou atmosférou.

“Včera jsem potkal malého chlapečka, jak se prohání před domem na odrážedle a má radost, jak mu to jezdí. Napadlo mě, jak by se asi usmíval, kdyby se takhle proháněl i na ledě. Zeptal jsem se ho tedy, jestli umí bruslit. S maminou se na sebe tak pousmáli a řekli mi, že by se to rád naučil, ale ani maminka ani tatínek to neumí, aby mu pomohli. Já jsem se jen pousmál a začal jsem jim vyprávět o našem bruslení na ledě s vlky Chlupem a Chloupkem, jak se s námi kloužou na ledě a pomáhají dětem s prvními krůčky na bruslích.

Maminka i se synkem byli nadšení, po chvilce ale mamince spadl úsměv s obavami, kde budou shánět všechno vybavení včetně bruslí a helmy. Moje odpověď byla opět velmi pohotová, neboť jsem ji seznámil s naší malou půjčovnou výstroje, kde si vše mohou před každou lekcí vypůjčit v rámci naší brusličky zcela zdarma. Úsměv se mamince i chlapečkovi vrátil a už se mě ptali jen na jednu otázku. Kdy a kde nás mohou najít. A u této informace dávejte pozor i vy, neboť je velmi důležitá!
Školička bruslení s vlčí smečkou začíná už 14. září 2021. Naše doupě najdete v CCM aréně v Plzni na Košutce a tréninky vás budou čekat každé úterý s čtvrtek od 16:30 do 17:30. Chlapeček i s maminkou mi slíbili, že se v září uvidíme, přidejte se k nim a pojďte se sami přesvědčit, jak je bruslení s vlčí smečkou super! U nás to zkrátka žije! Děti se učí hrou a často i zapomenou, že mají na nožičkách brusle. Možná je mezi vámi i budoucí hokejista, hokejistka nebo třeba i krasobruslař nebo krasobruslařka, tak neváhejte a přijďte si vyzkoušet první sklouznutí zcela zdarma.

Už teď se na vás těšíme, a pokud by vás zajímaly nějaké další otázky, neváhejte volat naší trenérce paní Lucii Pšeničkové na telefon 774093235.

Dejte dětem příležitost užít si skvělá odpoledne v naší smečce!”

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.