22. 6. 2021| redakce

Přijďte k nám naučit se bruslit!!!!

Mládežnický hokejový klub Pilsen Wolves opět po roce zve nové zájemce na výuku bruslení. Nabízíme úžasný kolektiv trenérů, skvělou atmosféru a zábavu na ledě pro vaše děti.

Pozor, už se blíží září, začne nový školní a s ním se také otevře naše úžasná vlčí bruslička! Všichni věříme, že už nám nic nepřekazí bruslení nejmladších členů naší smečky. Vlci Chlup a Chloupek už se nemůžou dočkat, až s vámi opět budou moci řádit na ledě v našem vlčím doupěti v CCM aréně v Plzni na Košutce. Každý je u nás vítán, holky i kluci. Nebo byste chtěli jít na brusle celá třída? U nás žádný problém! Společně s našimi maskoty je čas strávený na ledě jedna velká zábava s rodinnou atmosférou.

“Včera jsem potkal malého chlapečka, jak se prohání před domem na odrážedle a má radost, jak mu to jezdí. Napadlo mě, jak by se asi usmíval, kdyby se takhle proháněl i na ledě. Zeptal jsem se ho tedy, jestli umí bruslit. S maminou se na sebe tak pousmáli a řekli mi, že by se to rád naučil, ale ani maminka ani tatínek to neumí, aby mu pomohli. Já jsem se jen pousmál a začal jsem jim vyprávět o našem bruslení na ledě s vlky Chlupem a Chloupkem, jak se s námi kloužou na ledě a pomáhají dětem s prvními krůčky na bruslích.

Maminka i se synkem byli nadšení, po chvilce ale mamince spadl úsměv s obavami, kde budou shánět všechno vybavení včetně bruslí a helmy. Moje odpověď byla opět velmi pohotová, neboť jsem ji seznámil s naší malou půjčovnou výstroje, kde si vše mohou před každou lekcí vypůjčit v rámci naší brusličky zcela zdarma. Úsměv se mamince i chlapečkovi vrátil a už se mě ptali jen na jednu otázku. Kdy a kde nás mohou najít. A u této informace dávejte pozor i vy, neboť je velmi důležitá!
Školička bruslení s vlčí smečkou začíná už 14. září 2021. Naše doupě najdete v CCM aréně v Plzni na Košutce a tréninky vás budou čekat každé úterý s čtvrtek od 16:30 do 17:30. Chlapeček i s maminkou mi slíbili, že se v září uvidíme, přidejte se k nim a pojďte se sami přesvědčit, jak je bruslení s vlčí smečkou super! U nás to zkrátka žije! Děti se učí hrou a často i zapomenou, že mají na nožičkách brusle. Možná je mezi vámi i budoucí hokejista, hokejistka nebo třeba i krasobruslař nebo krasobruslařka, tak neváhejte a přijďte si vyzkoušet první sklouznutí zcela zdarma.

Už teď se na vás těšíme, a pokud by vás zajímaly nějaké další otázky, neváhejte volat naší trenérce paní Lucii Pšeničkové na telefon 774093235.

Dejte dětem příležitost užít si skvělá odpoledne v naší smečce!”

Přečtěte si také

29. 11. 2022 - Klub

Výroční ples aneb 10 let s vlky

Píše se sobota 26. listopadu 2022 a mnoho rodičů vlčí smečky se sešli v chotíkovské restauraci Slavia, aby oslavili významné jubileum 10 let svého trvání.

23. 11. 2022 - Týden hokeje

Týden Hokeje u Vlků v Plzni

Píše se úterní odpoledne 22. 11. 2022. Není však úterý jako úterý. Zimní stadion ICE ARENA v Plzni na Košutce se chystá na Akci Pojď hrát hokej. Všichni, kdo mají ruce a nohy, pracují na přípravě. Vylepují plakáty, velké plachty a hlavně plno organizačních šipek, aby se nikdo neztratil a na stadionu vše našel. I když byl začátek akce až v 15:45, již po 15. hodině se začaly otevírat dveře, kterými přicházeli malí, možná budoucí vlčáčci.

15. 11. 2022 - Klub

Pilsen Wolves hráli proti národnímu týmu Polska U17

Ve dnech od čtvrtka 10. listopadu do soboty 12. listopadu 2022 zavítal do vlčího doupěte v Ice Aréně Plzeň polský národní tým U17.