3. 12. 2018| Redakce

ProCit bruslí na ICE Arena Plzeň

7. prosince 2018 se od 16:00 do 17:00 uskutečnila úžasná akce „ProCit bruslí na ICE Arena Plzeň.“ Vlčí smečka nemohla chybět.

Akci jsme spolupořádali pro klienty sociálně aktivizační služby Občanského sdružení ProCit, z.s.. Zúčastnily se jí děti s poruchou autistického spektra, sourozenci, rodiče, celá rodina a jejich přátelé. Současně se všichni na ledě setkali s dětmi, které navštěvují kurzy cvičení v rámci spolupráce mezi ProCit, z.s. a ZČU Plzeň.

Bruslení bylo dobrovolné, plné volnosti a zábavy. Dětem na ledě pomáhali jak dobrovolní lektoři ProCit, z.s., tak trenéři hokejového klubu Pilsen Wolves. Děti si vyzkoušely hokejový trénink a zažili atmosféru vlčí smečky. Není náhodou, že smečka má ve svých řadách hráče s Aspergerovým syndromem, který se úspěšně začlenil do party hokejistů. A to proto, že základním mottem smečky je „sportovat může každý“.

Bližší informace na telefonu Občanské sdružení ProCit, z.s.+420 777 700 767 nebo na emailu: procitsoc@centrum.cz.

ICE Arena Plzeň

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.