9. 2. 2023| redakce

Rozhovor s hráčkou PW Anetou Paroubkovou

V úterý 7. února 2023 byl odvysílán na Radiožurnálu sport rozhovor s naší vlčicí Anetou Paroubkovou, která v lednu pomohla národnímu týmu žen do 16 let vyhrát zlatou medaili na Evropském olympijském festivalu mládeže v Itálii.

7.2.23 Radiožurnál sport, český rozhlas 11:10

V úterý 7. února 2023 byl odvysílán na Radiožurnálu sport rozhovor s naší vlčicí Anetou Paroubkovou, která v lednu pomohla národnímu týmu žen do 16 let vyhrát zlatou medaili na Evropském olympijském festivalu mládeže v Itálii. V rozhovoru se dozvíte, jaké byly její začátky s bruslením i hokejem, jaký vidí rozdíl mezi dívčím a chlapeckým hokejem a také popisuje, jaké to je být jediná dívka v kabině plné kluků.

Rozhovor vedl reportér Vladislav Janouškovec, a celý záznam najdete v archivu Radiožurnálu sport v sekci “Dopolední proud”. Mezi mnoha jinými vstupy, rozhovor právě s Anetou začíná v čase 11:10. Odkaz zde:https://program.rozhlas.cz/zaznamy#/radiozurnal-sport/33/2023-02-07Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.