31. 5. 2019| Redakce

Rozloučení se sezónou

Ve čtvrtek 30. 5. 2019 se na Ice Aréně v Plzni rozloučila vlčí bruslička mládežnického hokejového oddílu Pilsen Wolves se svými vlčátky a popřála jim krásné léto a super prázdniny. Pokud byste si mysleli, že děti zažily běžný trénink, tak byste se hodně mýlili. Za svoji houževnatou snahu během celé sezóny, kdy pilně trénovaly a učili se bruslit, na ně čekalo odpoledne plné zábavy a řádění.

Při vstupu na led děti obdržely kartu „Šikovného vlka“ která se jim plnila splněnými „usměváčky“ nebo „srdíčky“. Do plnění úkolů se zapojili i rodiče, takže na ledě bylo plno a hodně veselo. Děti nejvíce bavilo stanoviště, kde musely vstřelit gól do brány, kde stál brankář. Brankář byl sice malý, přesto nebylo jednoduché dostat puk za jeho záda.

Atmosféru posledního tréninku této sezóny dokreslovala veselá hudba, která roztančila i Vlka Chlupa. Zeptali jsme se vlka, jak se mu s dětmi na ledě líbí? „ Děti jsou mými kamarády a mám je moc rád. Už se těším, až se k nám vrátí v září. Budou mi moc chybět“. Lotroviny na ledě byly ukončeny vlčím pokřikem. Když se děti převlékly do letního oblečení, vyzvedly si malé dárečky a diplomy a nasytily se sladkým překvapením.

Takže vlčata, hurá na prázdniny a v září opět na led se smečkou!

FOTOGALERIE

Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.