31. 5. 2019| Redakce

Rozloučení se sezónou

Ve čtvrtek 30. 5. 2019 se na Ice Aréně v Plzni rozloučila vlčí bruslička mládežnického hokejového oddílu Pilsen Wolves se svými vlčátky a popřála jim krásné léto a super prázdniny. Pokud byste si mysleli, že děti zažily běžný trénink, tak byste se hodně mýlili. Za svoji houževnatou snahu během celé sezóny, kdy pilně trénovaly a učili se bruslit, na ně čekalo odpoledne plné zábavy a řádění.

Při vstupu na led děti obdržely kartu „Šikovného vlka“ která se jim plnila splněnými „usměváčky“ nebo „srdíčky“. Do plnění úkolů se zapojili i rodiče, takže na ledě bylo plno a hodně veselo. Děti nejvíce bavilo stanoviště, kde musely vstřelit gól do brány, kde stál brankář. Brankář byl sice malý, přesto nebylo jednoduché dostat puk za jeho záda.

Atmosféru posledního tréninku této sezóny dokreslovala veselá hudba, která roztančila i Vlka Chlupa. Zeptali jsme se vlka, jak se mu s dětmi na ledě líbí? „ Děti jsou mými kamarády a mám je moc rád. Už se těším, až se k nám vrátí v září. Budou mi moc chybět“. Lotroviny na ledě byly ukončeny vlčím pokřikem. Když se děti převlékly do letního oblečení, vyzvedly si malé dárečky a diplomy a nasytily se sladkým překvapením.

Takže vlčata, hurá na prázdniny a v září opět na led se smečkou!

FOTOGALERIE

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.