19. 8. 2019| Redakce

Škola za pár s Globusem

Prázdniny se pomalu blíží ke konci. Tento fakt si připomněli účastnící krásného dne plného soutěží a zábavy na parkovišti před obchodním domem Glóbus v rámci akce Škola za pár s Globusem dne 17. srpna 2019. Vlčáci z mládežnického hokejového klubu Pilsen Wolves mají své doupě nedaleko (ICE ARENA Košutka) a tak není divu, že se této akce zúčastnili. A byl to krásný pohled. Parkoviště většinou plná aut se proměnilo v dětské hřiště.

Nafukovací hrad nebo loď, různá stanoviště se soutěžemi a náš vlčí stánek s opravdovou hokejovou brankou, slalomová dráha a stoleček se stiga hokejem. Děti nás nikdy neminuly….. lákal je maskon našeho klubu Vlk Chlup. Občas děti potrápil, když se vrhnul do branky a snažil se dětem chytit jejich pekelné střely na bránu, ale nakonec se všemi skamarádil a nechal se rád hladit po tlapičce nebo čumáčku. Nechybělo ani selfie. Rodiče se zapojili do hry především ve stiga hokeji. Obrovskou radost přivezli dětem hasiči, kteří na parkovišti před našima očima vykouzlili pěnu.

I když jsme si všichni připomněli, že se blíží konec prázdnin, zábava a veselí tento fakt zcela posunuly do pozadí. A vlastně začátek školního roku bude i startovacím bodem další hokejové sezóny smečky a my věříme, že s některými dětmi z dnešního dne se opět uvidíme u nás v klubu Pilsen Wolves.


FOTOGALERIE

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.