19. 8. 2019| Redakce

Škola za pár s Globusem

Prázdniny se pomalu blíží ke konci. Tento fakt si připomněli účastnící krásného dne plného soutěží a zábavy na parkovišti před obchodním domem Glóbus v rámci akce Škola za pár s Globusem dne 17. srpna 2019. Vlčáci z mládežnického hokejového klubu Pilsen Wolves mají své doupě nedaleko (ICE ARENA Košutka) a tak není divu, že se této akce zúčastnili. A byl to krásný pohled. Parkoviště většinou plná aut se proměnilo v dětské hřiště.

Nafukovací hrad nebo loď, různá stanoviště se soutěžemi a náš vlčí stánek s opravdovou hokejovou brankou, slalomová dráha a stoleček se stiga hokejem. Děti nás nikdy neminuly….. lákal je maskon našeho klubu Vlk Chlup. Občas děti potrápil, když se vrhnul do branky a snažil se dětem chytit jejich pekelné střely na bránu, ale nakonec se všemi skamarádil a nechal se rád hladit po tlapičce nebo čumáčku. Nechybělo ani selfie. Rodiče se zapojili do hry především ve stiga hokeji. Obrovskou radost přivezli dětem hasiči, kteří na parkovišti před našima očima vykouzlili pěnu.

I když jsme si všichni připomněli, že se blíží konec prázdnin, zábava a veselí tento fakt zcela posunuly do pozadí. A vlastně začátek školního roku bude i startovacím bodem další hokejové sezóny smečky a my věříme, že s některými dětmi z dnešního dne se opět uvidíme u nás v klubu Pilsen Wolves.


FOTOGALERIE

Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.