2. 1. 2021| Redakce

Vážení příznivci Vlčí smečky

Děkujeme Vám všem za veškerou přízeň, kterou nám věnujete, věcné dotazy, případné komentáře a námitky, i nezištnou pomoc.

Vážení příznivci Vlčí smečky,

věřím, že odpočinek a chvíle strávené v rodinném kruhu a s přáteli nám všem jen prospěly a teď k nám znovu přichází nové výzvy a možnosti v roce 2021. Každý den bude záležet na každém z nás, jaké cíle si stanovíme a kolik lásky, píle a vůle do nich vložíme. I přes občasná selhání se nikdy nevzdávejme, ať se děje cokoli!

Rok 2020 nám toho hodně ukázal a životní etapy, které jsme prožili v minulém roce nás jistě naučily pokoře, slušnosti a pomohly nám stát nohama na zemi. Jistě si nyní více vážíme všeho všedního a skvělého co nás obklopuje.

Vlčáci se v tomto poněkud zvláštním roce těšili nadále zájmu veřejnosti a jen na BRUSLIČCE jsme měli možnost v loňském roce učit bruslit přes 180 dětí. Naše klubová základna se také díky neustávajícímu progresu a úsilí celé SMEČKY rozrostla na 285 členů. Jednotlivé dílčí úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat a bez povšimnutí jsme nezůstali ani na evropské klubové scéně a díky práci náš všech se nám podařilo získat ocenění Kånken Youth Retention Award, kterou vyhlašuje aliance evropských hokejových klubů EHC. Cena byla udělena především za podporu udržitelného rozvoje mládežnického hokeje pro chlapce a dívky ve svém regionu. Podtrženo sečteno – minulý rok byl určitě speciální pro nás všechny!

Během příštího týdne se nám vrátí znovu pravidelné tréninky a to od pondělí 4. ledna, zatím formou ZOOM. Nadále budeme sledovat aktuální dění a reagovat na jakákoliv uvolnění a dle toho nastavovat tréninkový proces. Věřím, že se celá situace brzy uklidní a my se budeme moct vrátit k tréninkům a zápasům na našem zimním stadionu a společně si užívat sport, který tak všichni milujeme.

Pro vaši představu krátce předestřu předběžný plán na další období. Jakmile se vše rozběhne a vrátí k normálu, máme v plánu na jaře vynechat pauzu, která byla jako každý rok na tři týdny v dubnu. Sezónu prodloužíme stejně jako v minulém roce o celý měsíc červen a to do 25. června. V rámci těchto měsíců se budeme snažit odehrát co nejvíce zápasů či turnajů.

V sezóně 20/21 zkompletujeme dva týmy starších žáků a dva týmy mladších žáků a všem dopřejeme dostatek zápasového vytížení v příslušných soutěžích. Týmy starších žáků absolvují soustředění v chorvatském Pakoštane, 20. – 27. června 2021. Pro mladší žáky je připraveno tradiční soustředění na Samotách v termínu 16. – 21. 8. 2021. Tým páté třídy, ročník 2011, začne nově hrát na celé hřiště. Kategorie 2012-2014 se zúčastní turnajů v minihokeji. Pro naše týmy od ročníku 2011 a níže připravujeme jako každý rok letní příměstský tábor na ledě 23. až 27. srpna. Mladší a starší žáci začnou přípravu na ledě od 22. 8. 2021. Naší vlajkovou lodí zůstane BRUSLIČKA, v rámci které se i nadále budeme snažit dělat tu nejlepší službu pro ty nejmenší.

Děkuji Vám všem za veškerou vaši přízeň, kterou nám věnujete, za věcné dotazy či případné komentáře a námitky, dále pak za nezištnou pomoc, které se nám v mnohých případech dostává.

Přestože je nyní těžká doba, která se nám nemusí líbit, tak stále věřím, že pokud ji produktivně využijeme tak zítra, pozítří, či popozítří – budeme silnější!

Jsem hrdým členem Pilsen Wolves

Petr Jonák

Přečtěte si také

19. 2. 2024 - Klub

UPOZONĚNÍ

V tomto týdnu od 19.2.2024 – 23.2.2024 se z důvodu jarních prázdnin nebudou konat tréninky naší BRUSLIČKY .

2. 2. 2024 - Wolves

European Hockey Games ve vlčím doupěti v Plzni

Západočeská metropole Plzeň hostila o posledním lednovém víkendu turnaj EHG (European Hockey Games) pro ročník U16. Na turnaj se sjely klubové výběrové týmy z Maďarska, Rakouska a Česka

17. 1. 2024 - Týden hokeje

Pojď hrát hokej u vlků

Dne 16. ledna 2024 proběhla na zimním stadionu ICE ARENA v Plzni na Košutce akce Pojď hrát hokej.