15. 9. 2020| Redakce

Velké poděkování za Wolves Cup

Během víkendu 12. a 13. září proběhl poslední ze série Wolves Cup, který byl v roce 2020 organizován hokejovým klubem Pilsen Wolves pro ročníky 2011 až 2014. Navázal tak na turnaj Wolves Cup pro ročníky 2009 a 2010, který proběhl od 29. do 31. srpna. Celkově se hokejového turnaje zúčastnilo 70 týmů a přes 1700 hráčů. I přes překážku v podobě situace kolem virové pandemie COVID-19 na turnaj přijely i týmy ze zahraničí, a to především z Německa. Turnaj by nebylo možné organizovat bez pomoci různých firem, podpory samospráv a hlavně armády dobrovolníků, kteří dohlíželi na zdárný průběh celého turnaje.

V první řadě bychom rádi poděkovali městskému obvodu Plzeň 1, který turnaj a vlastně i celý klub Pilsen Wolves dlouhodobě podporuje. Byli jsme potěšeni, když se na finálové zápasy k fanouškům připojili i Jiří Uhlík a Mgr. Ilona Jehličková, místostarosta/ka městského obvodu Plzeň 1. Pro mladé hokejisty byla čest převzít poháry pro vítěze právě z jejich rukou. Oběma místostarostům bychom tímto rádi poděkovali.

Mezinárodní rozměr turnaje podtrhuje i fakt, že turnaj byl zaštítěn bavorským pivovarem Erdinger Weissbrauerei. Zástupce této firmy Tomáš̌ Linda vhodil čestnou buly při zápase domácího týmu a tím stvrdil spojení tohoto pivovaru s plzeňským hokejem. Organizační́ výbor si velmi váží této spolupráce a rád by touto cestou poděkoval za podporu na turnaji.

Velké poděkování náleží i pracovníkům Ice Arény Plzeň a Ice Baru, kteří se postarali o prvotřídní zázemí a servis jak pro týmy, tak pro organizační výbor. Všichni bez výjimky, se na stadionu cítili komfortně a mohli se soustředit pouze na vlastní výkony.

Poděkování také patří i dalším subjektům, bez kterých by turnaj bylo velmi těžké uskutečnit. Mezi tyto firmy patří DinoPark Plzeň, který se postaral o zábavu pro mladé hráče mezi zápasy, nebo některé plzeňské restaurace včetně Pekařství Kučera, které se postaralo o vydatné snídaně a svačiny pro všechny účastníky turnaje. Wolves Cup podpořilo mnoho dalších subjektů, kterým bychom také rádi poděkovali.

V neposlední řadě patří velké poděkování všem dobrovolníkům, kteří během turnaje odvedli velký kus práce a i díky nim celá série Wolves Cup 2020 proběhla na výbornou. Organizační výbor nyní dostává nepřeberné množství děkovných zpráv za neskutečné zážitky dětí, rodičů a trenérů, které si z turnaje odnesli.

Organizační výbor Wolves Cup se již připravuje na další ročník, který se, pokud to epidemiologická situace dovolí, uskuteční v dubnu roku 2021.Pevně doufáme, že všichni, kteří tento turnaj podpořili v letošním roce, se k nám opět připojí a vytvoří tak neopakovatelnou atmosféru turnaje. A na závěr „. Na shledanou na Wolves Cupu 2021…

FOTOGALERIE

Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.