22. 8. 2022| redakce

Vlčáci pokořili Spartu Praha ve finále Billa Cupu

V srpnu se smečka Pilsen Wolves účastnila finálového turnaje Billa Cup v Praze. V kvalitně obsazeném turnaji se vlčáci ze smečky nakonec probojovali do finálového utkání. Finálový zápas o pohár byl ve znamení zápasu domácí Sparty a Pilsen Wolves.

V srpnu se smečka Pilsen Wolves účastnila finálového turnaje Billa Cup v Praze. V kvalitně obsazeném turnaji se vlčáci ze smečky nakonec probojovali do finálového utkání. Finálový zápas o pohár byl ve znamení zápasu domácí Sparty a Pilsen Wolves. Celé utkání se od začátku vyvíjelo jasným směrem a již v první třetině se Wolves ujali tříbrankového vedení. Sice na začátku druhé třetiny snížila Sparta Praha na 1:3, ale Wolves následně přidali další dvě branky, z čehož se již Sparta Praha nevzpamatovala. Ve třetí třetině již Sparta Praha neměla motivaci bojovat. Výsledek finálového zápasu byl nakonec 7:1 pro Pilsen Wolves.

Výsledek turnaje naznačuje, že se vlčáky z Plzně bude muset v následující hokejové sezoně počítat. Kluci, děkujeme.

FOTOGALERIE

29. 11. 2022 - Klub

Výroční ples aneb 10 let s vlky

Píše se sobota 26. listopadu 2022 a mnoho rodičů vlčí smečky se sešli v chotíkovské restauraci Slavia, aby oslavili významné jubileum 10 let svého trvání.

23. 11. 2022 - Týden hokeje

Týden Hokeje u Vlků v Plzni

Píše se úterní odpoledne 22. 11. 2022. Není však úterý jako úterý. Zimní stadion ICE ARENA v Plzni na Košutce se chystá na Akci Pojď hrát hokej. Všichni, kdo mají ruce a nohy, pracují na přípravě. Vylepují plakáty, velké plachty a hlavně plno organizačních šipek, aby se nikdo neztratil a na stadionu vše našel. I když byl začátek akce až v 15:45, již po 15. hodině se začaly otevírat dveře, kterými přicházeli malí, možná budoucí vlčáčci.