22. 8. 2022| redakce

Vlčáci pokořili Spartu Praha ve finále Billa Cupu

V srpnu se smečka Pilsen Wolves účastnila finálového turnaje Billa Cup v Praze. V kvalitně obsazeném turnaji se vlčáci ze smečky nakonec probojovali do finálového utkání. Finálový zápas o pohár byl ve znamení zápasu domácí Sparty a Pilsen Wolves.

V srpnu se smečka Pilsen Wolves účastnila finálového turnaje Billa Cup v Praze. V kvalitně obsazeném turnaji se vlčáci ze smečky nakonec probojovali do finálového utkání. Finálový zápas o pohár byl ve znamení zápasu domácí Sparty a Pilsen Wolves. Celé utkání se od začátku vyvíjelo jasným směrem a již v první třetině se Wolves ujali tříbrankového vedení. Sice na začátku druhé třetiny snížila Sparta Praha na 1:3, ale Wolves následně přidali další dvě branky, z čehož se již Sparta Praha nevzpamatovala. Ve třetí třetině již Sparta Praha neměla motivaci bojovat. Výsledek finálového zápasu byl nakonec 7:1 pro Pilsen Wolves.

Výsledek turnaje naznačuje, že se vlčáky z Plzně bude muset v následující hokejové sezoně počítat. Kluci, děkujeme.


FOTOGALERIE

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.