22. 8. 2022| redakce

Vlčáci pokořili Spartu Praha ve finále Billa Cupu

V srpnu se smečka Pilsen Wolves účastnila finálového turnaje Billa Cup v Praze. V kvalitně obsazeném turnaji se vlčáci ze smečky nakonec probojovali do finálového utkání. Finálový zápas o pohár byl ve znamení zápasu domácí Sparty a Pilsen Wolves.

V srpnu se smečka Pilsen Wolves účastnila finálového turnaje Billa Cup v Praze. V kvalitně obsazeném turnaji se vlčáci ze smečky nakonec probojovali do finálového utkání. Finálový zápas o pohár byl ve znamení zápasu domácí Sparty a Pilsen Wolves. Celé utkání se od začátku vyvíjelo jasným směrem a již v první třetině se Wolves ujali tříbrankového vedení. Sice na začátku druhé třetiny snížila Sparta Praha na 1:3, ale Wolves následně přidali další dvě branky, z čehož se již Sparta Praha nevzpamatovala. Ve třetí třetině již Sparta Praha neměla motivaci bojovat. Výsledek finálového zápasu byl nakonec 7:1 pro Pilsen Wolves.

Výsledek turnaje naznačuje, že se vlčáky z Plzně bude muset v následující hokejové sezoně počítat. Kluci, děkujeme.

FOTOGALERIE

27. 1. 2023 - Klub

Bitva Akademiků

Utkání Akademici vs. UK Hockey Prague.

13. 1. 2023 - Klub

NOVINKA broušení bruslí v ICE ARENĚ Plzeň

Dovolte nám představit našeho nového kolegu Romana Trousila, který se u nás nově postará o nejdůležitější náčiní všech bruslařů, a tím jsou samozřejmě BRUSLE.

9. 1. 2023 - Wolves

Vlci počtvrté vyhráli International Bambini Turner v Řezně

Hráči ročníku 2010 se zúčastnili nejstaršího mezinárodního mládežnického hokejového turnaje v německém Řezně International Bambini Turner. Na turnaji obhájili vítězství z loňského roku.