22. 8. 2022| redakce

Vlčáci pokořili Spartu Praha ve finále Billa Cupu

V srpnu se smečka Pilsen Wolves účastnila finálového turnaje Billa Cup v Praze. V kvalitně obsazeném turnaji se vlčáci ze smečky nakonec probojovali do finálového utkání. Finálový zápas o pohár byl ve znamení zápasu domácí Sparty a Pilsen Wolves.

V srpnu se smečka Pilsen Wolves účastnila finálového turnaje Billa Cup v Praze. V kvalitně obsazeném turnaji se vlčáci ze smečky nakonec probojovali do finálového utkání. Finálový zápas o pohár byl ve znamení zápasu domácí Sparty a Pilsen Wolves. Celé utkání se od začátku vyvíjelo jasným směrem a již v první třetině se Wolves ujali tříbrankového vedení. Sice na začátku druhé třetiny snížila Sparta Praha na 1:3, ale Wolves následně přidali další dvě branky, z čehož se již Sparta Praha nevzpamatovala. Ve třetí třetině již Sparta Praha neměla motivaci bojovat. Výsledek finálového zápasu byl nakonec 7:1 pro Pilsen Wolves.

Výsledek turnaje naznačuje, že se vlčáky z Plzně bude muset v následující hokejové sezoně počítat. Kluci, děkujeme.


FOTOGALERIE

Přečtěte si také

19. 2. 2024 - Klub

UPOZONĚNÍ

V tomto týdnu od 19.2.2024 – 23.2.2024 se z důvodu jarních prázdnin nebudou konat tréninky naší BRUSLIČKY .

2. 2. 2024 - Wolves

European Hockey Games ve vlčím doupěti v Plzni

Západočeská metropole Plzeň hostila o posledním lednovém víkendu turnaj EHG (European Hockey Games) pro ročník U16. Na turnaj se sjely klubové výběrové týmy z Maďarska, Rakouska a Česka

17. 1. 2024 - Týden hokeje

Pojď hrát hokej u vlků

Dne 16. ledna 2024 proběhla na zimním stadionu ICE ARENA v Plzni na Košutce akce Pojď hrát hokej.