4. 6. 2019| Redakce

Vlci a DEN DĚTÍ u Glóbusu v Plzni

​V sobotu 1. 6. 2019 proběhl „DEN DĚTÍ“ u Hypermarketu Globus. Na této veselé akci jsme měli možnost účinkovat i my z mládežnického klubu HC PILSEN WOLVES s naším hokejovým stanovištěm.

en byl od rána slunečný a velmi teplý, a proto jsme byli rádi, že k nám zavítalo mnoho lidí, a alespoň v mysli se u nás všichni trochu ochladili. Sice jsme neměli zimní stadion, ale přesto se u nás mohl vyzkoušet slalom a střelba na branku. Děti i rodiče, kteří přišli, měli o zábavu postaráno a dle mého názoru se velice pobavili i zasportovali. Na dalších stanovištích měli možnost si vyzkoušet cvičení na trampolínách, jízdu na surfingovém trenažéru a také mnoho skákání ve skákacích hradech. Odpoledne předvedli svůj um hasiči. Nakonec všechny odměnili pěnou, ve které se děti dostatečně vyřádily.

Byl to báječný den, který si děti rozhodně užily a my jsme rádi, že jsme mohli být jeho součástí

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.