21. 6. 2019| Redakce

Vlci na Festivalu sportu v Plzni

Ve čtvrtek 20. 6. 2019 ožila Plzeň sportem. Za obchodním centrem Plaza se konal Festival sportu, na kterém se dětem představily sportovní kluby všeho druhu včetně našich Vlků z mládežnického hokejového klubu Pilsen Wolves. Na jednom místě si mohli děti i dospělí vyzkoušet až 58 sportovních disciplín. Dopolední program navštívilo 4800 dětí z mateřských a základních škol a odpoledne si tento festival užili rodiče s dětmi nebo větší děti samotné.

Na našem stanovišti si zájemci zastříleli na hokejovou branku, zkusili slalom s pukem mezi kužely a dostali i možnost stát se na chvíli hokejovým brankářem. Malou odměnu si u nás vysoutěžil každý a nejlepší tři střelce odměnili samotní organizátoři Festivalu sportu.

V prostoru kde probíhal Festival se také ladně pohyboval maskot hokejového klubu Pilsen Wolves Vlk Chlup. Zakrátko si ho všichni oblíbili. Našlo se i velké množství dětí, které se s ním chtěli vyfotit, což Vlk Chlup milerád splnil. Kdy máte možnost se Vlkem v hokejovém dresu vyfotografovat. A vlastně máte . Pokud přijdete v září do ICE ARENA v Plzni na Košutce a přidáte se do naší smečky, tak určitě příležitosti vyfotit se Vlkem Chlupem budete mít nepočítaně.

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.