21. 6. 2019| Redakce

Vlci na Festivalu sportu v Plzni

Ve čtvrtek 20. 6. 2019 ožila Plzeň sportem. Za obchodním centrem Plaza se konal Festival sportu, na kterém se dětem představily sportovní kluby všeho druhu včetně našich Vlků z mládežnického hokejového klubu Pilsen Wolves. Na jednom místě si mohli děti i dospělí vyzkoušet až 58 sportovních disciplín. Dopolední program navštívilo 4800 dětí z mateřských a základních škol a odpoledne si tento festival užili rodiče s dětmi nebo větší děti samotné.

Na našem stanovišti si zájemci zastříleli na hokejovou branku, zkusili slalom s pukem mezi kužely a dostali i možnost stát se na chvíli hokejovým brankářem. Malou odměnu si u nás vysoutěžil každý a nejlepší tři střelce odměnili samotní organizátoři Festivalu sportu.

V prostoru kde probíhal Festival se také ladně pohyboval maskot hokejového klubu Pilsen Wolves Vlk Chlup. Zakrátko si ho všichni oblíbili. Našlo se i velké množství dětí, které se s ním chtěli vyfotit, což Vlk Chlup milerád splnil. Kdy máte možnost se Vlkem v hokejovém dresu vyfotografovat. A vlastně máte . Pokud přijdete v září do ICE ARENA v Plzni na Košutce a přidáte se do naší smečky, tak určitě příležitosti vyfotit se Vlkem Chlupem budete mít nepočítaně.

Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.