12. 11. 2019| Redakce

Vlci na cestách

Mladí hokejisté z vlčí smečky Pilsen Wolves se v loňském sezoně zúčastnili dvou významných turnajů v zahraničí. V prosinci 2018 se mladí bojovníci ročníku 2009 vydali do Maďarska na Santa Claus Cup. Vlkům dal turnaj skutečně zabrat. Tři dny sváděli tuhé boje s týmy z Česka, Maďarska, Slovenska nebo Rumunska. Smečka se rvala o každý kousek ledu, ale k vítězství to nakonec nestačilo. Konečné deváté místo z 24 týmů nebylo špatným výsledkem

V letošním roce se do Maďarska na Santa Claus Cup chystá smečka vlčáků z ročníku 2010. Nadějný ročník se pokusí o vylepšení loňského umístění. Ale nebude to lehký úkol.

V roce 2019 tým mladších žáků vyhrál prestižní 46. mezinárodní hokejový turnaj Bambini v Regensburgu. Ve finále zdolali Vlci tým Karlových Varů 5:3. Turnaj v Stadtwerk v Donau-Areně má již dlouholetou tradici a patří k nejprestižnějším a nejstarším turnajům pro hokejovou mládež v Evropě. Vítězství Vlčáků ukázalo, že jejich cesta výchovy nových hokejových nadějí jde správným směrem.

Letos v listopadu se mladší žáci chystají na hokejový turnaj mládeže do Moskvy. V průběhu čtyř hracích dnů se pokusí uspět v konkurenci zkušených týmů z Ruska a Ukrajiny. Celá smečka jim bude držet palce.

Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.