12. 11. 2019| Redakce

Vlci na cestách

Mladí hokejisté z vlčí smečky Pilsen Wolves se v loňském sezoně zúčastnili dvou významných turnajů v zahraničí. V prosinci 2018 se mladí bojovníci ročníku 2009 vydali do Maďarska na Santa Claus Cup. Vlkům dal turnaj skutečně zabrat. Tři dny sváděli tuhé boje s týmy z Česka, Maďarska, Slovenska nebo Rumunska. Smečka se rvala o každý kousek ledu, ale k vítězství to nakonec nestačilo. Konečné deváté místo z 24 týmů nebylo špatným výsledkem

V letošním roce se do Maďarska na Santa Claus Cup chystá smečka vlčáků z ročníku 2010. Nadějný ročník se pokusí o vylepšení loňského umístění. Ale nebude to lehký úkol.

V roce 2019 tým mladších žáků vyhrál prestižní 46. mezinárodní hokejový turnaj Bambini v Regensburgu. Ve finále zdolali Vlci tým Karlových Varů 5:3. Turnaj v Stadtwerk v Donau-Areně má již dlouholetou tradici a patří k nejprestižnějším a nejstarším turnajům pro hokejovou mládež v Evropě. Vítězství Vlčáků ukázalo, že jejich cesta výchovy nových hokejových nadějí jde správným směrem.

Letos v listopadu se mladší žáci chystají na hokejový turnaj mládeže do Moskvy. V průběhu čtyř hracích dnů se pokusí uspět v konkurenci zkušených týmů z Ruska a Ukrajiny. Celá smečka jim bude držet palce.

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.