22. 10. 2018| Redakce

Vlčí smečka fandí Akademikům

Znali fanoušci hokejového týmu Akademici Plzeň Vlčí smečku? Pokud neznali, tak se vše změnilo dne 19. října v utkání Evropské Universitní Hokejové Ligy (EUHL) mezi Akademiky Plzeň a University Shields Olomouc. Již během úvodní hymny si každý na stadionu mohl všimnout, že někteří hráči jsou vzrůstem poněkud menší a jsou oblečeni do jiných dresů než nosí Akademici. Kdo by to mohl být? Byli to vlci z Vlčí smečky Pilsen Wolves, kteří přišli podpořit tým Plzeňských Akademiků.

Během zápasu neúnavně fandili a v přestávce mezi třetinami předvedli přítomným diváků, že i oni se na ledové ploše cítí jako doma. V krátkém minizápase dokázali, že hokej hrát umějí a milují ho. Nakonec společně s Akademiky oslavili vysokou výhru 9:2 (čti více). Atmosféra na stadionu byla elektrizující. Všichni vlci se již těší na další utkání EUHL, kde opět podpoří tým, který má stejně jako oni, svoji základnu v Ice Arena Plzeň. Smečka děkuje týmu Akademici Plzeň vedeného Tomášem Ceperkem (TCC) za příležitost „nasát“ atmosféru „dospělého“ hokeje. Mezi diváky se jistě najdou fandové hokeje, kteří se připojí k naší smečce.

FOTOGALERIE

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.