22. 10. 2018| Redakce

Vlčí smečka fandí Akademikům

Znali fanoušci hokejového týmu Akademici Plzeň Vlčí smečku? Pokud neznali, tak se vše změnilo dne 19. října v utkání Evropské Universitní Hokejové Ligy (EUHL) mezi Akademiky Plzeň a University Shields Olomouc. Již během úvodní hymny si každý na stadionu mohl všimnout, že někteří hráči jsou vzrůstem poněkud menší a jsou oblečeni do jiných dresů než nosí Akademici. Kdo by to mohl být? Byli to vlci z Vlčí smečky Pilsen Wolves, kteří přišli podpořit tým Plzeňských Akademiků.

Během zápasu neúnavně fandili a v přestávce mezi třetinami předvedli přítomným diváků, že i oni se na ledové ploše cítí jako doma. V krátkém minizápase dokázali, že hokej hrát umějí a milují ho. Nakonec společně s Akademiky oslavili vysokou výhru 9:2 (čti více). Atmosféra na stadionu byla elektrizující. Všichni vlci se již těší na další utkání EUHL, kde opět podpoří tým, který má stejně jako oni, svoji základnu v Ice Arena Plzeň. Smečka děkuje týmu Akademici Plzeň vedeného Tomášem Ceperkem (TCC) za příležitost „nasát“ atmosféru „dospělého“ hokeje. Mezi diváky se jistě najdou fandové hokeje, kteří se připojí k naší smečce.

FOTOGALERIE

Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.