7. 10. 2018| Redakce

Vlčí smečka spolupracuje se Sportovním Klubem Krasobruslení

V průběhu podzimu Vlčí smečka PILSEN WOLVES navázala užší spolupráci se Sportovním Klubem Krasobruslení ARENA PLZEŇ (kontakt Monika Baumanová +420 728 151 545).

Tréninky obou klubů se zaměřují především na precizní techniku bruslení, kterou děti uplatní jak v hokejové, tak v krasobruslařské sportovní kariéře. Spolupráce mezi oddíly tkví především v práci s těmi nejmenšími. Kurz Bruslení vlčí smečky, nabízený klubem PILSEN WOLVES, dá vašim dětem kvalitní základy bruslení. Děti si pak sami vyberou, kterému sportu se do budoucna budou či nebudou věnovat. Oba kluby, PILSEN WOLVES a SPORTOVNÍ KLUB KRASOBRUSLENÍ ARENA PLZEŇ, mají zázemí v ICE ARENA PLZEŇ, kde současně probíhá i kurz Bruslení vlčí smečky. Moc se těšíme na nové zájemce, kteří s námi poznají kouzlo bruslení, a není podstatné, jestli v budoucnosti budou “výt“ na krasobruslařských soutěžích pod Sportovním Klubem Krasobruslení ARENA PLZEŇ, nebo při hokejových utkáních pod klubem PILSEN WOLVES.

Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.