7. 10. 2018| Redakce

Vlčí smečka spolupracuje se Sportovním Klubem Krasobruslení

V průběhu podzimu Vlčí smečka PILSEN WOLVES navázala užší spolupráci se Sportovním Klubem Krasobruslení ARENA PLZEŇ (kontakt Monika Baumanová +420 728 151 545).

Tréninky obou klubů se zaměřují především na precizní techniku bruslení, kterou děti uplatní jak v hokejové, tak v krasobruslařské sportovní kariéře. Spolupráce mezi oddíly tkví především v práci s těmi nejmenšími. Kurz Bruslení vlčí smečky, nabízený klubem PILSEN WOLVES, dá vašim dětem kvalitní základy bruslení. Děti si pak sami vyberou, kterému sportu se do budoucna budou či nebudou věnovat. Oba kluby, PILSEN WOLVES a SPORTOVNÍ KLUB KRASOBRUSLENÍ ARENA PLZEŇ, mají zázemí v ICE ARENA PLZEŇ, kde současně probíhá i kurz Bruslení vlčí smečky. Moc se těšíme na nové zájemce, kteří s námi poznají kouzlo bruslení, a není podstatné, jestli v budoucnosti budou “výt“ na krasobruslařských soutěžích pod Sportovním Klubem Krasobruslení ARENA PLZEŇ, nebo při hokejových utkáních pod klubem PILSEN WOLVES.

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.