9. 6. 2019| Redakce

Vlci soutěžili na ŠKODALAND RACE – JUNIOR

​V neděli 9. 6. 2019 se mládežnický hokejový klub HC PILSEN Wolves představil na ŠKODALAND RACE – JUNIORU v areálu ŠKODALAND u Borské přehrady na území MO Plzeň 3.

Nejenom že se samotní vlci zúčastnili závodu, ale se svým veselým stanovištěm a vlkem Chlupem rozdávali radost a zmírnili tak napětí před startem. Děti, které na Škodaland dorazily v hojném počtu, si s chutí vyzkoušely střelbu na branku s živým brankářem. Někteří si také vyzkoušely jaké to je stát v hokejové bráně a čelit „náletům“ střel. Vzhledem k velkému horku si děti zapůjčili pouze masku, vyrážečku a lapačku, neboť v celé brankářské výstroji by jim bylo opravdu horko. Naší střelnici si přišel vyzkoušet i syn známého plzeňského hokejisty Lukáše Pulpána.

Škodaland Race Junior je běžecký závod po vyznačené trase v nerovnoměrném terénu, který je doplněný překážkami. Akce je zaměřena na děti ve věku od 4 do 13 let a rozdělena do jednotlivých kategorií. Vlci ze smečky Pilsen Wolves se statečně prali s nástrahy tratě, aby nakonec obsadili vyšší příčky v konečném pořadí. A nakonec o pořadí vlastně nešlo. Škodaland Race Junior byl pro vlky příjemným zpestřením po náročné hokejové sezoně. Mnozí vlci již vyhlížejí prázdniny, kdy si budou moci odpočinout a nabrat sílu do další hokejové sezóny.


Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.