2. 9. 2020| Redakce

Vlci z ročníku 2010 vyhráli Wolves Cup

V posledním srpnovém víkendu se v Plzni uskutečnila první série mezinárodního hokejového turnaje Wolves Cup 2020, který byl organizovaný mládežnickým hokejovým klubem Pilsen Wolves pro ročníky 2009 a 2010. Turnaj proběhl pod záštitou Městského obvodu Plzeň 1. Ice Arena Plzeň, která se může pochlubit moderním vybavením, se postarala o skvělé zázemí turnaje. Celkově se v Plzni sešlo 19 týmů, 9 v ročníku 2010 a 10 v ročníku 2009.

Kvalitu turnaje podtrhuje skutečnost, že se zde objevili mládežnické týmy extraligových hokejových klubů, jako jsou Oceláři Třinec, Slavia Praha, Sparta Praha, Škoda Plzeň nebo kvalitní výběry hokejových talentů jako je Czech Stars.

Tři dni byly ve znamení litých hokejových bojů. První dva dny hráči bojovali o postup do play off, které vyvrcholilo v pondělí. Celý turnaj byl napínavý až do samého konce. Do finále se nakonec probojovaly týmy Slavia Praha a Czech Stars v ročníku 2009 a k plzeňské radosti Pilsen Wolves a Junior Capitals (Rakousko) v ročníku 2010. Finálový zápas ročníku 2009 měl jednoznačný průběh a pohár pro vítěze převzali z ruky Mgr. Ilony Jehličkové, místostarostky městského obvodu Plzeň 1, hráči k týmu Czech Stars. Finálový zápas ročníku 2010 byl o poznání dramatičtější, ale nakonec se radovali z vítězství hráči domácího týmu Pilsen Wolves a převzali z ruky Jiřího Uhlíka, místostarosty městského obvodu Plzeň 1, pohár pro vítěze.

Vzhledem k velké podpoře místního klubu Pilsen Wolves Městským obvodem Plzeň 1 byl tento turnaj plný krásných hokejových akcí, napětí, radosti i štěstí. Děti si užily každý zápas a ať se umístily jakkoliv, určitě se sblížily s hráči jiných týmů

FOTOGALERIE

Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.