7. 1. 2023| redakce

Vlci ze smečky v USA

Na konci loňského roku byli dva vlci z naší smečky Josef Pšenička a Matyáš Plašil pozváni na prestižní mezinárodní ELITE turnaj CHAMPIONS LEAGUE v Miami v USA, kde reprezentovali tým SPA Futures (Slovakia Kings).

Na konci loňského roku byli dva vlci z naší smečky Josef Pšenička a Matyáš Plašil pozváni na prestižní mezinárodní ELITE turnaj CHAMPIONS LEAGUEv Miami v USA, kde reprezentovali tým SPA Futures (Slovakia Kings). Turnaje se zúčastnily ELITE týmy z Česka, Slovenska, Finska, Švédska a USA. Turnaj nabídl napínavé a kvalitní zápasy, kde SPA Futures suverénně dokráčeli až do finále. Bohužel ve finále smolně podlehli domácímu týmu Florida Aliance, a nakonec skončili druzí. I tak je to veliký úspěch týmu SPA Futures a potažmo i klubu Pilsen Wolves. Oba vlci jsou odchovanci klubu a právem tak můžeme říci, že práce našich trenérů nese své ovoce. I další hráči Pilsen Wolves jsou pravidelně zváni do ELITE týmů a pravidelně se účastní prestižních mezinárodních turnajů po celém světě. Ještě nemáte vyplněnou přihlášku do klubu Pilsen Wolves...?


Přečtěte si také

27. 1. 2023 - Klub

Bitva Akademiků

Utkání Akademici vs. UK Hockey Prague.

13. 1. 2023 - Klub

NOVINKA broušení bruslí v ICE ARENĚ Plzeň

Dovolte nám představit našeho nového kolegu Romana Trousila, který se u nás nově postará o nejdůležitější náčiní všech bruslařů, a tím jsou samozřejmě BRUSLE.

9. 1. 2023 - Wolves

Vlci počtvrté vyhráli International Bambini Turner v Řezně

Hráči ročníku 2010 se zúčastnili nejstaršího mezinárodního mládežnického hokejového turnaje v německém Řezně International Bambini Turner. Na turnaji obhájili vítězství z loňského roku.