7. 1. 2023| redakce

Vlci ze smečky v USA

Na konci loňského roku byli dva vlci z naší smečky Josef Pšenička a Matyáš Plašil pozváni na prestižní mezinárodní ELITE turnaj CHAMPIONS LEAGUE v Miami v USA, kde reprezentovali tým SPA Futures (Slovakia Kings).

Na konci loňského roku byli dva vlci z naší smečky Josef Pšenička a Matyáš Plašil pozváni na prestižní mezinárodní ELITE turnaj CHAMPIONS LEAGUEv Miami v USA, kde reprezentovali tým SPA Futures (Slovakia Kings). Turnaje se zúčastnily ELITE týmy z Česka, Slovenska, Finska, Švédska a USA. Turnaj nabídl napínavé a kvalitní zápasy, kde SPA Futures suverénně dokráčeli až do finále. Bohužel ve finále smolně podlehli domácímu týmu Florida Aliance, a nakonec skončili druzí. I tak je to veliký úspěch týmu SPA Futures a potažmo i klubu Pilsen Wolves. Oba vlci jsou odchovanci klubu a právem tak můžeme říci, že práce našich trenérů nese své ovoce. I další hráči Pilsen Wolves jsou pravidelně zváni do ELITE týmů a pravidelně se účastní prestižních mezinárodních turnajů po celém světě. Ještě nemáte vyplněnou přihlášku do klubu Pilsen Wolves...?


Přečtěte si také

11. 4. 2024 - Wolves

Vlčácké „NAGANO“

Dorost Pilsen Wolves vyhrál Ligu dorostu a postupuje od příští hokejové sezony do Extraligy dorostu. A takhle se to stalo .....

11. 3. 2024 - Klub

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd

Pozvánka na play-off Extraligy 9. tříd mezi HC Pilsen Wolves a HC Dynamo Pardubice v ICE ARENA Plzeň Košutka 13. března 2024, 16:30 hod.

11. 3. 2024 - Wolves

HC Pilsen Wolves srazili HC Spartu Praha

V neděli 10. března 2024 se na ledě plzeňských vlčáků odehrál hokejový zápas o čelo skupiny F – Extraligy 9. tříd mezi týmy HC Pilsen Wolves a HC Sparta Praha. Sice měly oba týmy místo pro Play-off jisté, ale pro získání sebevědomí do nadstavbové části bylo důležité zvítězit.