7. 1. 2023| redakce

Vlci ze smečky v USA

Na konci loňského roku byli dva vlci z naší smečky Josef Pšenička a Matyáš Plašil pozváni na prestižní mezinárodní ELITE turnaj CHAMPIONS LEAGUE v Miami v USA, kde reprezentovali tým SPA Futures (Slovakia Kings).

Na konci loňského roku byli dva vlci z naší smečky Josef Pšenička a Matyáš Plašil pozváni na prestižní mezinárodní ELITE turnaj CHAMPIONS LEAGUEv Miami v USA, kde reprezentovali tým SPA Futures (Slovakia Kings). Turnaje se zúčastnily ELITE týmy z Česka, Slovenska, Finska, Švédska a USA. Turnaj nabídl napínavé a kvalitní zápasy, kde SPA Futures suverénně dokráčeli až do finále. Bohužel ve finále smolně podlehli domácímu týmu Florida Aliance, a nakonec skončili druzí. I tak je to veliký úspěch týmu SPA Futures a potažmo i klubu Pilsen Wolves. Oba vlci jsou odchovanci klubu a právem tak můžeme říci, že práce našich trenérů nese své ovoce. I další hráči Pilsen Wolves jsou pravidelně zváni do ELITE týmů a pravidelně se účastní prestižních mezinárodních turnajů po celém světě. Ještě nemáte vyplněnou přihlášku do klubu Pilsen Wolves...?


Přečtěte si také

21. 3. 2023 - Klub

Přípravy na hokejovou sezónu 2023/2024

V klubu Pilsen Wolves již probíhají přípravy na následující hokejovou sezónu 2023/2024.

17. 3. 2023 - Klub

Rozhovor s hráči Pilsen Wolves

Rozhovor s hráči Pilsen Wolves Ondřejem Jonákem, Davidem Jahnem a Ronnym Morkesem a trenérem Adamem Jonákem, kteří byli součástí vítězného týmu z turnaje v kanadském Québecku - Pee-Wee Hockey Tournament 2023.

28. 2. 2023 - Klub

Čistá Plzeň v podání vlků

Plzeňští vlci pomáhali zbavit plzeňské ulice odpadků.