29. 11. 2022| redakce

Výroční ples aneb 10 let s vlky

Píše se sobota 26. listopadu 2022 a mnoho rodičů vlčí smečky se sešli v chotíkovské restauraci Slavia, aby oslavili významné jubileum 10 let svého trvání.

Píše se sobota 26. listopadu 2022 a mnoho rodičů vlčí smečky se sešli v chotíkovské restauraci Slavia, aby oslavili významné jubileum 10 let svého trvání. Sál byl ozdobený ve vlčím stylu, každý stůl byl oděn do slavnostního hávu a stoly s tombolou byly narvané k prasknutí. Vše vypadá přesně tak, jak by na velké výročí mělo a můžeme začít. Již v 19 hodin se začal plnit sál a atmosféra vlčího doupěte začala pomalu nabírat na obrátkách. Usadit se na místo, prohlédnout tombolu a zajít si na ten první nejchutnější nápoj. Celým večerem provázela kapela Windiband, která hrála všem známé české i zahraniční hity, nové i staré, taneční i romantické. Každý si přišel na své.

Taneční vystoupení stylu sexy dance rozvířilo emoce nejen pánů. Děkujeme taneční skupině Single Ladies a jejich židličkám za tuto netradiční a velmi originální kulturní zážitek.

K hokejovému plesu bezpochyby patří hokejové soutěže. A jakou více tematickou soutěž si dovedete představit, než slalom s hokejkou? soutěže se zúčastnili jak ženy tak muži, avšak každý ve své kategorii. Naše dámy ovšem měly soutěž ztíženou, neboť běhat v podpatkách rozhodně není jednoduchá věc. Vítězi obou kategorií získali zasloužené ceny a také velký potlesk od publika.
Vrcholem celého plesu bylo půlnoční překvapení, které přineslo spoustu emocí a pocitů. Všichni přítomní se nechali emocionálně strhnout krátkým filmem, který mapoval celých 10 let fungování klubu, naše děti, které už nejsou tak úplně děti, ale i ty, které ještě dětmi jsou. Viděli jsme klubové úspěchy, úsměvy, radost i vděčnost. Netřeba dodávat, že film provázely i slzy dojetí. Při druhé části překvapení si všichni otevřeli rozdané obálky. Začala hrát hudba, v obálkách byl schovaný text. Najednou to začalo dávat smysl, musíme začít zpívat! „Vlčí smečka!“ znělo sálem, vlk Chlup mával vlajkou a společně jsme vyli naši klubovou píseň.

Ples by nemohl být tak úspěšný, kdybychom na své straně neměli naše skvělé moderátory, kteří celým plesem provázeli a vždy si věděli rady s každou situací. Díky nim mohl celý večer proběhnout tak hladce, jako proběhl.

Po půlnočním překvapení se ujal DJ pultu náš věrný vlk Jarda Bílek, který do samého konce hrál písničky na přání. Tancovalo se, popíjelo, slavilo a všechno proběhlo přesně podle plánu. Moc děkujeme všem, kteří se zúčastnili a všem, kteří se podíleli na přípravách a chodu samotného plesu. Bez vás by to nešlo!

A co na závěr? Kdo z vlčí smečky na letošním výročním plesu chyběl, bude mít příležitost opět v roce 2023. Již dnes se na Vás těšíme.

Lucie Skácelová


Přečtěte si také

19. 2. 2024 - Klub

UPOZONĚNÍ

V tomto týdnu od 19.2.2024 – 23.2.2024 se z důvodu jarních prázdnin nebudou konat tréninky naší BRUSLIČKY .

2. 2. 2024 - Wolves

European Hockey Games ve vlčím doupěti v Plzni

Západočeská metropole Plzeň hostila o posledním lednovém víkendu turnaj EHG (European Hockey Games) pro ročník U16. Na turnaj se sjely klubové výběrové týmy z Maďarska, Rakouska a Česka

17. 1. 2024 - Týden hokeje

Pojď hrát hokej u vlků

Dne 16. ledna 2024 proběhla na zimním stadionu ICE ARENA v Plzni na Košutce akce Pojď hrát hokej.