1. 6. 2022| redakce

Závěr brusličkové sezóny

Dne 31. května proběhl poslední trénink brusličky organizovaný mládežnickým hokejovým klubem Pilsen Wolves.

Píše se poslední květen roku 2022 a my uzavíráme další sezónu s naší brusličkou. Za celý rok jsme společně zvládli připravit spoustu dětí na budoucí kariéru malého hokejisty, a že jich opravdu nebylo málo. Například malý Sebík už nám skoro 3 měsíce povídá, jak se moc těší na zápasy a že doma s bráchou trénují, aby byli nejlepší a dávali góly. To nás moc těší a naplňuje nás to velkou radostí. Sebík sice ještě zůstane ve školce, ale jeho starší bráška spolu s dalšími vlky už půjde do školy, a začne mu tedy nový nejen hokejový život s novými učiteli, trenéry i spoluhráči. Na děti, které zatím nemohou nebo nechtějí začít s opravdovým hokejem, se budeme opět těšit v září ve formě našich brusličkových zábavných tréninků jako doposud

Jsme moc rádi, že děti bruslení baví, proto opět pro ty nejmenší plánujeme příměstský tábor s vlkem Chlupem a vlčkem Chloupkem. Nejen že si po dlouhých prázdninách připomeneme bruslení, ale také si užijeme spoustu zábavy při venkovních aktivitách, které nás zaručeně pobaví ale i něčemu přiučí.
Na všechny děti a rodiče se budeme těšit za začátku školního roku ať už na našich hodinách nebo na hodinách našich školáků.

Moc děkujeme všem, kteří se na naší brusličce podílí a dělají ji takovou, jaká je. Bez vás by to nešlo.FOTOGALERIE

Přečtěte si také

1. 9. 2022 - Klub

Letem světem s vlkem aneb příměstský tábor pro naše nejmenší vlčata

Poslední srpnový týden se již tradičně nese ve znamení hokejového tábora pro nejmladší členy naší smečky. Letošním tématem bylo “Letem světem s vlkem”, což mělo nejen zábavný podtext programu pro děti, ale také jistou a nenáročnou edukativní formu.

30. 8. 2022 - Klub

Wolves Cup 2022 bitva ročníku 2012

S končícími prázdninami se na zimním stadionu ICE ARÉNA v Plzni rozběhl třetí ročník prestižního mezinárodního mládežnického hokejového turnaje Wolves Cup 2022. V termínu od 27. – 29. srpna 2022 se do Plzně sjeli hráči ročníku 2012. Turnaj je organizovaný mládežnickým hokejovým klubem Pilsen Wolves a je pořádán pod záštitou 1. náměstka primátora města Plzně Mgr. Romana Zarzyckého.

25. 8. 2022 - Wolves

Wolves Cup 2022

S končícími prázdninami se na zimním stadionu ICE ARÉNA v Plzni rozběhne třetí ročník prestižního mezinárodního mládežnického hokejového turnaje Wolves Cup 2022. V letošním roce se ho zúčastní hráči ročníků 2012, 2013, 2014 a 2015 a to v termínech od 27. srpna do 17. září 2022.