1. 6. 2022| redakce

Závěr brusličkové sezóny

Dne 31. května proběhl poslední trénink brusličky organizovaný mládežnickým hokejovým klubem Pilsen Wolves.

Píše se poslední květen roku 2022 a my uzavíráme další sezónu s naší brusličkou. Za celý rok jsme společně zvládli připravit spoustu dětí na budoucí kariéru malého hokejisty, a že jich opravdu nebylo málo. Například malý Sebík už nám skoro 3 měsíce povídá, jak se moc těší na zápasy a že doma s bráchou trénují, aby byli nejlepší a dávali góly. To nás moc těší a naplňuje nás to velkou radostí. Sebík sice ještě zůstane ve školce, ale jeho starší bráška spolu s dalšími vlky už půjde do školy, a začne mu tedy nový nejen hokejový život s novými učiteli, trenéry i spoluhráči. Na děti, které zatím nemohou nebo nechtějí začít s opravdovým hokejem, se budeme opět těšit v září ve formě našich brusličkových zábavných tréninků jako doposud

Jsme moc rádi, že děti bruslení baví, proto opět pro ty nejmenší plánujeme příměstský tábor s vlkem Chlupem a vlčkem Chloupkem. Nejen že si po dlouhých prázdninách připomeneme bruslení, ale také si užijeme spoustu zábavy při venkovních aktivitách, které nás zaručeně pobaví ale i něčemu přiučí.
Na všechny děti a rodiče se budeme těšit za začátku školního roku ať už na našich hodinách nebo na hodinách našich školáků.

Moc děkujeme všem, kteří se na naší brusličce podílí a dělají ji takovou, jaká je. Bez vás by to nešlo.FOTOGALERIE

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.