27. 9. 2018| Redakce

S vlkem na ledě dne 27. 9. 2018

​Městský obvod Plzeň 1 ve spolupráci s hokejovým klubem HC Pilsen Wolves pořádal dne 27.9.2018 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ICE ARENY PLZEŇ. Akce PLZEŇSKÁ JEDNIČKA S VLKEM NA LEDĚ proběhla pod záštitou místostarosty MO Plzeň 1 pana Jiřího Uhlíka, MBA.

Program byl rozdělen do několika různých částí. Úvodní část byla věnována dětem ze základních a mateřských škol ÚMO Plzeň 1. Kdo měl zájem, mohl si vyzkoušet první krůčky na ledě pod vedením profesionálních trenérů. Půjčovali jsme základního vybavení – brusle, helma. V případě zájmu si zde bylo možné vyzkoušet a následně sjednat výukové kurzy bruslení pro MŠ a ZŠ v průběhu celé sezóny. Informace a rezervace u pí Pšeničkové na tel. 774 093 235.

Druhá část simulovala hokejový zápas ve stylu „rybník.“ Jednotlivé týmy byly sestaveny z registrovaných hráčů klubu a jejich „nehokejových“ kamarádů, spolužáků a sousedů. Závěrečná část celého sportovního odpoledne byla věnována volnému bruslení rodičů, dětí a široké veřejnosti společně s maskotem klubu VLKEM CHLUPEM. K dispozici byli i profesionální hokejoví trenéři, kteří ochotně poradili a pomohli všem zúčastněným.

Po celou dobu akce byli na stadionu i na ledě přítomni trenéři a zaměstnanci HC Pilsen Wolves, kteří poskytovali případnou pomoc, radu či informace o veškerých akcích klubu. Těmi se rozumí příměstské letní tábory, mimohokejové aktivity, tréninky, zápasy či kurzy bruslení.

FOTOGALERIE

Přečtěte si také

23. 5. 2023 - Klub

Rozhovor s trenéry a hráči Pilsen Wolves pro hokej.cz

Dorost Pilsen Wolves v závěru náročné sezony vybojoval postup do Ligy dorostu. Hokej.cz přinesl rozhovor s trenéry a hráči dorostu. Přečtěte si více:

11. 4. 2023 - Klub

CCM a Střída Sport rozdávaly odměny v klubu

V rámci podpory klubu Pilsen Wolves ze strany CCM a Střída Sport, byli odměněni vybraní hráči klubu za jejich přínos pro smečku, pracovitost a vzorný přístup.

11. 4. 2023 - Klub

Hokejisté z Pilsen Wolves postoupili v Lize dorostu

Naši dorostenci z Pilsen Wolves to dokázali a slaví postup do Ligy dorostu.